منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مصاحبه با مسئول خدمات طرح های شرکت گاز استان قم

واحد خدمات طرح ها از واحدهای زیر مجموعه امور مهندسی و اجرای طرحهاست که در کنار واحد اجرای طرحها نسبت به ارائه خدمات جانبی به جمع‌آوری اطلاعات کالای مورد نیاز پروژه‌ها جهت برنامه‌ریزی صحیح، نظارت در تنظیم اسناد و واگذاری اجناس پروژه به پیمانکاران، بررسی فرمهای تسویه حساب اجناس و کالای پروژه‌ها و مطابقت آن با اجرا، همکاری با امور کالای استان در جهت تهیه اجناس مورد نیاز پروژه‌ها، انجام امور محوله در ارتباط با رادیوگرافی و تفسیر فیلمهای رادیوگرافی در پروژه‌های مختلف و بررسی نهائی گزارشات می پردازند. کار در این واحد به دلیل سروکار داشتن با نقشه ها، فیلم ها و تصاویر رادیوگرافی دارای ظرافت های زیادی بوده و سختی های های خودش را دارد.

در ادامه برای آشنایی بیش تر با سرکار خانم زینب سادات علوی گپ و گفت و گویی انجام دادیم تا در خصوص نحوه کار و خدمات آن ها در شرکت گاز استان قم اطلاعاتی در خصوص خوانندگان عزیز قراردهیم.

لطفاً خودتان را معرفی کنید و برای آشنایی بیش تر خوانندگان کمی در خصوص سوابق تحصیلی و کاری خودتان بفرمایید؟

سیده زینب علوی هستم. دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی گرایش صنایع گاز و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی پیشرفته. حدود یازده سال قبل از طریق شرکت در آزمون استخدامی وزارت نفت در مناطق نفت خیز جنوب اهواز استخدام شدم و یکسال بعد به دلیل ازدواج و به تبعیت از همسر انتقالی گرفتم و در شرکت گاز استان قم استخدام شدم.

در حال حاضر در چه سمت در شرکت گاز مشغول به فعالیت هستید؟

مسئول خدمات طرح ها (زیر نظر خدمات مهندسی) مشغول به فعالیت هستم.

مهم ترین نقطه قوت شما در محیط کاری چیست؟

فکر می کنم مهم ترین نقطه ی قوتم نظم در محیط کار و سعی در به موقع انجام دادن کارها باشد.

در زندگی شخصی چه روش یا استراتژیی برای مقابله با استرس های محیط کار در پیش می گیرید؟

بیش تر سعی می کنم تا جایی که امکان دارد مشکلات محیط کار را وارد منزل نکنم. چون آنقدر مشغله های غیرکاری زیاد هست که فرصت برای فکر کردن به مسائل کاری در منزل نیست.

رابطه شما با همکارانتان چگونه است؟

با همکاران بالاخص همکاران خانم رابطه بسیار گرم و صمیمی داریم و هنگامی هم که مشکلی پیش می آید سعی می کنیم خیلی زود با مشورت همکاران حل کنیم.

در طول سال های فعالیت در شرکت گاز چه موفقیت هایی کسب کرده اید؟

در طول چندسال رتبه اول در مسابقات قرآنی و نهج البلاغه را کسب کردم.

و به عنوان حرف آخر چقدر از شرایط و موقعیتتان رضایت دارید؟

به طور کلی از کارم در شرکت گاز با وجود برخی مشکلات رضایت دارم و از این بابت خدا را شاکرم. از واحد روابط عمومی شرکت گاز استان هم بابت این مصاحبه تشکر می کنم و امیدوارم من و تمام همکارانم بتوانیم بیش از پیش در جهت خدمت به میهن عزیزمان گام برداریم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب