منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری جلسه نکوداشت هفته پدافند غیرعامل در شرکت گاز استان قم

جلسه نکوداشت هفته پدافند غیرعامل روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۸/۶ با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و جمعی از پرسنل شرکت گاز استان قم در سالن آموزش باقرالعلوم (ع) این شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این جلسه که مصادف با ایام اربعین سید و سالار شهیدان، امام حسین (ع) برگزار گردید ابتدا رئیس امور HSE و پدافند غیرعامل، آقای صالحی­پرور، گزارشی از عملکرد شرکت در حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران از ابتدای سال ۱۳۹۶ تاکنون را ارائه نمودند.

ایشان افزود: با توجه به وجود خطوط لوله گاز و استقرار تأسیسات و تجهیزات مختلف در نقاط شهری و روستایی نیاز است جهت ایجاد ایمنی و حراست بیشتر اصول و مقررات پدافند غیرعامل به دقت مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه آقای نصیری مدیرعامل شرکت، ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی، سخنانی در باب اهمیت مقوله پدافند غیرعامل و به ویژه اهمیت آن در صنعت گاز کشور ایراد نمودند.

ایشان گازرسانی را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی نام برد و افزود: اصل پدافند غیرعامل در مقابل تهدیدات دشمن پایه ریزی شده است. پیشگیری، شناسایی، رصد و پایش در مقابل تهدیدات و آسیب پذیری ها اصل مهم پدافند غیرعامل است که لازم است در جهت مصون سازی، بازدارندگی و پایداری بیشتر تأسیسات زیر بنایی و خدمات رسان تلاش مضاعفی انجام گیرد.

وی به اهمیت و ضرورت رعایت الزامات و اصول پدافند غیرعامل جهت مقابله با تهدیدات و آسیب پذیری ها بر پیش بینی و پیشگیری های لازم در تداوم خدمات رسانی در طول سال تأکید کرد.

در پایان آقای نصیری بر برنامه های مختلف در جهت تاب آوری با موضوع HSE و پدافند غیرعامل در حوزه گازرسانی تأکید کرد و افزود: رعایت اصول و مقررات پدافند غیر عامل در سطح شرکت گاز از اولویت های ایمنی و استحکام زیر ساخت ها و اماکن این حوزه می باشد که به این موضوع بیش از پیش باید اهمیت داده شود.

همچنین در پایان این جلسه از ده نفر از پرسنل شرکت که در حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران که اهتمام ویژه داشته‌اند، تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

 

لینک های مرتبط:

بیانات مقام معظم رهبری

عناوین هفته و شعار کلی

پسابحران حملات سایبری

تروریسم کشاورزی

سلاح های جدید دفاع

ملاحظات پدافندی در بانکداری الکترونیکی

 

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب