منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری آیین افتتاحیه ارزیابی جایزه تعالی در شرکت گاز استان قم

آیین افتتاحیه ارزیابی جایزه تعالی شرکت ملی گاز ایران با حضور مدیرعامل، مدیر و رؤسای واحدها، کارگروه‌های کمیته تعالی سازمانی شرکت گاز استان قم و ارزیابان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای علیرضا نصیری، مدیرعامل این شرکت در آیین افتتاحیه جلسه ارزیابی جایزه تعالی شرکت ملی گاز ایران که صبح روز دوشنبه مورخ ۲۱ آبانماه ۱۳۹۷ در سالن کنفرانس اداره مرکزی برگزار شد، ضمن خوش‌آمدگویی به ارزیابان محترم، گزارشی از عملکرد شرکت گاز استان قم در یک سال گذشته ارائه کرد و افزود: با توجه به برگزاری جلسات متعدد این شرکت در مسیر حرکت به سمت تعالی سازمانی، شرکت گاز استان قم حرکت های بسیار خوبی را در جهت بهره جویی از توانمندی‌های سازمان در تغییر تهدیدها به فرصت‌ها و برآورده کردن نیازهای ذی‌نفعان انجام داده است.

وی حضور نیروهای متعهد، متخصص، با تجریه و باتقوا را از بزرگترین سرمایه‌های شرکت گاز استان قم برشمرد و تصریح کرد: استفاده از خرد جمعی و اخذ تصمیمات بصورت گروهی یکی از مؤلفه های موفقیت است. معتقدم وقتی تصمیمات جمعی باشد پیاده سازی آن نیز موفق تر خواهد بود.

در این ارزیابی چهار ارزیاب از شرکت‌های زیرمجموعه ملی گاز، جناب آقایان شفیعی، حیدری، حاجیان نژاد و موسی خانی به سرپرستی جناب دکتر دهبان از شرکت مپنا به عنوان سرارزیاب نسبت به ارزیابی عملکرد شرکت گاز طی سه روز، ‌طبق برنامه زمانبندی، به ارزیابی فعالیت‌های شرکت گاز استان قم در قالب معیارها و زیرمعیارهای مدل تعالی سازمانی و نتایج آن خواهند پرداخت که در هر حوزه کارشناسان و متخصصان شرکت به سؤالات ارزیابان پاسخ خواهند داد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب