اینستاگرام     آپارات

منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در CGS مرکزی شرکت گاز استان قم

در راستای ایجاد و ارتقای توانمندی نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان و سازمانها و ارگانهای امداد رسان، مانوری با فرضیه عملیات تروریستی و خرابکارانه در ایستگاه CGS مرکزی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این مانور که در روز دوشنبه ۲۸/۸/۱۳۹۷ در ایستگاه CGS مرکزی قم انجام شد نیروهای HSE و پدافند غیرعامل، حراست، امداد، تعمیرات ابزار دقیق، خدمات رفاهی و اجتماعی و روابط عمومی شرکت گاز و نیز نیروی انتظامی، آتش نشانی و اورژانس بهداشت و درمان صنعت نفت قم حضور داشتند و افراد با شبیه سازی حادثه به تمرین اقدامات لازم در شرایط اضطراری شامل اطفاء حریق، امداد و نجات مصدومین، قطع گاز، کنترل فشار و تعمیرات ایستگاه و حفاظت فیزیکی پرداختند.

جناب آقای نصیری، مدیرعامل شرکت گاز استان قم در گفتگو با روابط عمومی این شرکت خاطرنشان کرد: هدف از این مانور، ایجاد و ارتقاء آمادگی کارکنان حراست جهت مقابله با اتفاقات و حوادث؛ ایجاد تعامل و هماهنگی کارکنان حراست و واحدهای عملیاتی شرکت کننده در کمترین زمان ممکن؛ ارزیابی نیروهای حراست در حوزه حفاظت فیزیکی و عملیات و ارزیابی نیروهای برون سازمانی و نحوه تعامل با واحد حراست گاز استان در کمترین زمان به منظور اخذ بهترین نتیجه بیان کرد و افزود: پس از برگزاری مانور با حضور دستگاه‌های امدادی نقاط ضعف و قدرت مانور را بررسی می‌کنیم، به جهتی که اگر شرایط واقعی رخ بدهد ما دیگر شاهد در هم تنیدگی و پیچیدگی موضوع نباشیم و هر یک از دستگاه‌ها بدانند که اگر حادثه واقعی رخ داد در زمان بحران و در اطفای حریق و مقابله با بحران به چه نحوی به کمک ما بیایند.

در این مانور جناب آقای متقیان مدیر کل پدافند غیر عامل استان و عواملی از فرماندهی انتظامی استان حضور داشتند و از نزدیک در جریان این مانور قرار گرفتند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۲ فروردین ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید