منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در CGS مرکزی شرکت گاز استان قم

در راستای ایجاد و ارتقای توانمندی نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان و سازمانها و ارگانهای امداد رسان، مانوری با فرضیه عملیات تروریستی و خرابکارانه در ایستگاه CGS مرکزی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این مانور که در روز دوشنبه ۲۸/۸/۱۳۹۷ در ایستگاه CGS مرکزی قم انجام شد نیروهای HSE و پدافند غیرعامل، حراست، امداد، تعمیرات ابزار دقیق، خدمات رفاهی و اجتماعی و روابط عمومی شرکت گاز و نیز نیروی انتظامی، آتش نشانی و اورژانس بهداشت و درمان صنعت نفت قم حضور داشتند و افراد با شبیه سازی حادثه به تمرین اقدامات لازم در شرایط اضطراری شامل اطفاء حریق، امداد و نجات مصدومین، قطع گاز، کنترل فشار و تعمیرات ایستگاه و حفاظت فیزیکی پرداختند.

جناب آقای نصیری، مدیرعامل شرکت گاز استان قم در گفتگو با روابط عمومی این شرکت خاطرنشان کرد: هدف از این مانور، ایجاد و ارتقاء آمادگی کارکنان حراست جهت مقابله با اتفاقات و حوادث؛ ایجاد تعامل و هماهنگی کارکنان حراست و واحدهای عملیاتی شرکت کننده در کمترین زمان ممکن؛ ارزیابی نیروهای حراست در حوزه حفاظت فیزیکی و عملیات و ارزیابی نیروهای برون سازمانی و نحوه تعامل با واحد حراست گاز استان در کمترین زمان به منظور اخذ بهترین نتیجه بیان کرد و افزود: پس از برگزاری مانور با حضور دستگاه‌های امدادی نقاط ضعف و قدرت مانور را بررسی می‌کنیم، به جهتی که اگر شرایط واقعی رخ بدهد ما دیگر شاهد در هم تنیدگی و پیچیدگی موضوع نباشیم و هر یک از دستگاه‌ها بدانند که اگر حادثه واقعی رخ داد در زمان بحران و در اطفای حریق و مقابله با بحران به چه نحوی به کمک ما بیایند.

در این مانور جناب آقای متقیان مدیر کل پدافند غیر عامل استان و عواملی از فرماندهی انتظامی استان حضور داشتند و از نزدیک در جریان این مانور قرار گرفتند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب