اینستاگرام     آپارات

منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

برگزاری جلسه هماهنگی فصل سرما و ارتقاء اطلاعات کنتورخوانان با رئیس امور مشترکین اداره گاز منطقه ۲ قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، نشست صمیمی با حضور رئیس امور مشترکین اداره گاز منطقه ۲ قم و کنتورخوانان با موضوع هماهنگی فصل سرما و ارتقاء اطلاعات کنتورخوانان برگزار گردید.

آقای احمدی رندی ضمن خیر مقدم و تشکر از حاضرین در جلسه، اظهار داشت: هدف شرکت گاز، گازرسانی مستمر، ایمن و فروش مطلوب آن بدون مطالبات معوقه می باشد و نقش کنتورخوانان در رسیدن به این هدف بسیار مهم و حیاتی است. رعایت هر چه بیشتر رفتار و برخورد مناسب و پسندیده شما عزیزان به عنوان سفیران و نمایندگان این شرکت در ارتباط مستقیم با مشترکان از اهمیت خاص و ویژه برخوردار می باشد و این امر در جلب رضایت مشترکین نقش مؤثری دارد.

وی در ادامه جلسه در خصوص اطلاع رسانی از وضعیت آخرین قیمتهای گازبهای مصرفی و آموزش اطلاع رسانی کنتور خوانان به مشترکین گاز طبیعی، دقت و تمرکز در قرائت و ثبت ارقام کنتور مخصوصاً در زمستان به علت افزایش حجم مصرف در این فصل، تأکید بر ارائه گزارش صحیح انواع تخلفات و استفاده غیر مجاز از گاز طبیعی و تأکید بر آمار قرائت با کمیت مطلوب و کیفیت مناسب و ارائه آمار درصد قرائت به تفکیک هر کنتور خوان، بیان کرد و افزود با توجه به اینکه کنتورخوانان ارتباط بیشتری با مردم دارند، باید آموزش های لازم و به موقع به آنها انجام گردد.

ایشان مطلع نمودن مشترکین از درج مبلغ در قسمت بدهی گذشته صورتحساب‌ها را بسیار مهم بیان کرد و اضافه کرد به تبع این اطلاع رسانی، شاهد کاهش سؤالات و مراجعات مشترکین خواهیم بود.

آقای احمدی رندی در پایان، در خصوص کاهش میزان تعدیلات اشتباهات کنتور خوانی، شناسایی متخلفین گاز و افزایش میزان قرائت صحیح مطالبی را ارائه کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۲ فروردین ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید