منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری جلسه هماهنگی فصل سرما و ارتقاء اطلاعات کنتورخوانان با رئیس امور مشترکین اداره گاز منطقه ۲ قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، نشست صمیمی با حضور رئیس امور مشترکین اداره گاز منطقه ۲ قم و کنتورخوانان با موضوع هماهنگی فصل سرما و ارتقاء اطلاعات کنتورخوانان برگزار گردید.

آقای احمدی رندی ضمن خیر مقدم و تشکر از حاضرین در جلسه، اظهار داشت: هدف شرکت گاز، گازرسانی مستمر، ایمن و فروش مطلوب آن بدون مطالبات معوقه می باشد و نقش کنتورخوانان در رسیدن به این هدف بسیار مهم و حیاتی است. رعایت هر چه بیشتر رفتار و برخورد مناسب و پسندیده شما عزیزان به عنوان سفیران و نمایندگان این شرکت در ارتباط مستقیم با مشترکان از اهمیت خاص و ویژه برخوردار می باشد و این امر در جلب رضایت مشترکین نقش مؤثری دارد.

وی در ادامه جلسه در خصوص اطلاع رسانی از وضعیت آخرین قیمتهای گازبهای مصرفی و آموزش اطلاع رسانی کنتور خوانان به مشترکین گاز طبیعی، دقت و تمرکز در قرائت و ثبت ارقام کنتور مخصوصاً در زمستان به علت افزایش حجم مصرف در این فصل، تأکید بر ارائه گزارش صحیح انواع تخلفات و استفاده غیر مجاز از گاز طبیعی و تأکید بر آمار قرائت با کمیت مطلوب و کیفیت مناسب و ارائه آمار درصد قرائت به تفکیک هر کنتور خوان، بیان کرد و افزود با توجه به اینکه کنتورخوانان ارتباط بیشتری با مردم دارند، باید آموزش های لازم و به موقع به آنها انجام گردد.

ایشان مطلع نمودن مشترکین از درج مبلغ در قسمت بدهی گذشته صورتحساب‌ها را بسیار مهم بیان کرد و اضافه کرد به تبع این اطلاع رسانی، شاهد کاهش سؤالات و مراجعات مشترکین خواهیم بود.

آقای احمدی رندی در پایان، در خصوص کاهش میزان تعدیلات اشتباهات کنتور خوانی، شناسایی متخلفین گاز و افزایش میزان قرائت صحیح مطالبی را ارائه کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب