منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

جابجایی خط ۱۲ اینچ معارض با تأسیسات جانبی ایستگاه A14 مترو

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، عملیات جابجایی شبکه معارض با ایستگاه A14 متروی قم در روز دوشنبه مورخ ۱۲/۹/۹۷ با موفقیت انجام شد.

این عملیات از ساعت ۷ صبح آغاز و در طول خاک برداری، قطع گاز، برشکاری و جابجایی لوله، جریان گاز مشترکین واقع در بلوار حضرت معصومه (س) بمدت ۱۵ ساعت قطع گردید.

در این عملیات مدیرعامل شرکت گاز استان قم به همراه برخی از مدیران و رؤسای این شرکت از نزدیک شاهد انجام آن بودند. آقای نصیری در حاشیه این عملیات از آمادگی جهت همکاری شرکت گاز استان با سایر دستگاه ها خبر داد و تأکید کرد: ارتقاء آبادانی شهر و روستا در گرو همکاری بین دستگاه هاست که باید بیش از پیش به این مهم توجه شود.

در نهایت این عملیات در ساعت ۲۰ با موفقیت به انجام رسید و در ساعت ۲۲ گاز مشترکین منطقه وصل شد.

همچنین لازم به ذکر است چندی پیش نیز عملیات وصلی به گاز خط تغذیه ۱۶ اینچ ۲۵۰ PSI عبوری از بلوار پیامبر اعظم (ص) و همچنین اتصال خط ۱۰ اینچ اجرا شده در مجاور بلوار مرجعیت به خط مذکور با همکاری اداره گاز منطقه سه در راستای همکاری در خدمات شهری انجام شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب