منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری جلسه ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد در شرکت گاز استان قم

جلسه ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قم در روز شنبه مورخ ۱۷/۹/۱۳۹۷ با حضور مدیرعامل، مدیران و رؤسای این شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای نصیری مدیر عامل این شرکت به برخی از قوانین موجود در خصوص کارکنان و سلامت اداری اشاره کرد و اظهار داشت: الحمدلله سعی و تلاش کارکنان شرکت گاز استان قم بر این است که در نهایت سلامت و صداقت به مردم شریف استان قم خدمتگزاری صادقانه و مطلوب را داشته باشند.

ایشان در ادامه افزود: شفافیت، چکیده قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد است؛ بدین معنی که هرچقدر سازمانی در کشور شفاف‌تر عمل کند، می‌تواند مدعی شود که در سلامت بیشتری قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان قم در پرتو عنایت خداوند متعال و بکارگیری سازوکارهای مدیریتی و بهبود فرآیندهای سازمانی نسبت به شناسایی گلوگاه‌ها و اقدامات لازم به منظور مرتفع نمودن آنها اقدام و همچنین ارائه برنامه های شرکت با توجه به منابع و امکانات شرکت در راستای ارتقای سلامت نظام اداری اقدام نمود.

آقای نصیری در پایان اظهار امیدواری کرد که انشاءالله در طی این مسیر، وضعیت‌ شرکت گاز استان قم از منظر سلامت اداری روز به روز به سوی بهبود رفته و بتوانیم خدمات شایسته ای را برای مردم عزیز استان به ارمغان آوریم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۸ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب