منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار مدیر کل امور مالیاتی استان قم با مدیر عامل شرکت گاز

آقای امدادی فرد مدیر کل امور مالیاتی و معاونین ایشان با حضور در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قم با آقای نصیری مدیر عامل این شرکت دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این دیدار که در یک فضای صمیمی برگزار شد، مسائل و مشکلات مالیاتی حقوق و دستمزد و ارزش افزوده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدار آقای نصیری ضمن ارائه گزارش کلی عملکرد شرکت گاز استان به نقش حساس و حیاتی شرکت در تأمین انرژی مورد نیاز استان تأکید داشتند و خواستار ایجاد گفتگو و تعامل بین ادارات استان در جهت برطرف شدن مشکلات شدند.

آقای امدادی فرد ضمن تشکر از دعوت و توضیحات مدیرعامل شرکت گاز بیان داشتند که الحمدلله همه در جوار بارگاه حضرت معصومه (س) در حال خدمت رسانی به مردم هستیم و تعامل ادارات در نهایت منجر به خدمت رسانی بهتر به مردم می گردد.

در پایان این دیدار، آقای امدادی فرد از تأسیسات، ایستگاه C.G.S مرکزی و مرکز فوریت های امداد شرکت گاز استان قم بازدید به عمل آورد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب