منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

بهره گیری از فضای ایستگاه های گازرسانی برای تبلیغات گسترده مصرف بهینه و ایمن از گاز در سطح استان قم

به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن از گاز و بهره گیری حداکثری از فضای تأسیساتی گازرسانی، ایستگاه‌های گاز استان قم به شعارهای مصرف بهینه و ایمن از گاز منقش می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، رئیس روابط عمومی با اعلام این خبر گفت: فرهنگ سازی در خصوص مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی در عمل به مسئولیت اجتماعی شرکت گاز استان در کنار توزیع پایدار گاز طبیعی و ارائه خدمات مطلوب به مشترکین انجام می گیرد.

سید علی نوری با اشاره به اقدامات فرهنگ‌سازی خاطرنشان کرد: در همین خصوص و در راستای ارائه فرهنگ مصرف صحیح استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی و بهره گیری حداکثری از فضای تأسیساتی گازرسانی، ایستگاه‌های گاز استان به شعارهای مصرف بهینه و ایمن از گاز منقش می شوند که این امر علاوه بر زیباسازی فضای شهر، نقش مهمی در ترویج اطلاع رسانی به همراه خواهد داشت. ایشان افزود: در مرحله اول تعداد ۶ ایستگاه گاز انتخاب و نسبت به بهسازی محیط بیرونی و درج پیام های آموزشی و اطلاع رسانی اقدامات لازم صورت پذیرفت.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان در تشریح رویکردهای ویژه شعار نویسی و نقاشی دیوار ایستگاها اظهار داشت: این اقدام تبلیغی پس از بررسی دقیق کارشناسی و تحلیل کلی حوادث گاز و تعیین مهمترین علل بروز و فراوانی حادثه در مناطق استان صورت پذیرفته، بطوریکه پیام های ایمنی اطلاع رسانی شده در ایستگاه‌های هر منطقه مهمترین علت بروز حادثه ناگوار جانی و مالی برای مشترکین همان منطقه در سال های قبل بوده است.

ایشان در خاتمه، مشترکین گاز طبیعی را به استفاده از وسایل گاز سوز استاندارد و رعایت موارد ایمنی استفاده از گاز طبیعی توصیه نمود و افزود: رعایت نکات ایمنی ضامن سلامتی مشترکین بوده و هرگونه اطلاع رسانی، مادامی که با عمل به این نکات همراه نباشد مثمر ثمر نخواهد بود و لذا امید دارد مجموع تلاش های این شرکت با همراهی مشترکین محترم منجر به کاهش صدمات جانی و مالی ناشی از سهل انگاری در بکارگیری گاز طبیعی گردد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۹ شهریور ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید