منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بهره گیری از فضای ایستگاه های گازرسانی برای تبلیغات گسترده مصرف بهینه و ایمن از گاز در سطح استان قم

به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن از گاز و بهره گیری حداکثری از فضای تأسیساتی گازرسانی، ایستگاه‌های گاز استان قم به شعارهای مصرف بهینه و ایمن از گاز منقش می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، رئیس روابط عمومی با اعلام این خبر گفت: فرهنگ سازی در خصوص مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی در عمل به مسئولیت اجتماعی شرکت گاز استان در کنار توزیع پایدار گاز طبیعی و ارائه خدمات مطلوب به مشترکین انجام می گیرد.

سید علی نوری با اشاره به اقدامات فرهنگ‌سازی خاطرنشان کرد: در همین خصوص و در راستای ارائه فرهنگ مصرف صحیح استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی و بهره گیری حداکثری از فضای تأسیساتی گازرسانی، ایستگاه‌های گاز استان به شعارهای مصرف بهینه و ایمن از گاز منقش می شوند که این امر علاوه بر زیباسازی فضای شهر، نقش مهمی در ترویج اطلاع رسانی به همراه خواهد داشت. ایشان افزود: در مرحله اول تعداد ۶ ایستگاه گاز انتخاب و نسبت به بهسازی محیط بیرونی و درج پیام های آموزشی و اطلاع رسانی اقدامات لازم صورت پذیرفت.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان در تشریح رویکردهای ویژه شعار نویسی و نقاشی دیوار ایستگاها اظهار داشت: این اقدام تبلیغی پس از بررسی دقیق کارشناسی و تحلیل کلی حوادث گاز و تعیین مهمترین علل بروز و فراوانی حادثه در مناطق استان صورت پذیرفته، بطوریکه پیام های ایمنی اطلاع رسانی شده در ایستگاه‌های هر منطقه مهمترین علت بروز حادثه ناگوار جانی و مالی برای مشترکین همان منطقه در سال های قبل بوده است.

ایشان در خاتمه، مشترکین گاز طبیعی را به استفاده از وسایل گاز سوز استاندارد و رعایت موارد ایمنی استفاده از گاز طبیعی توصیه نمود و افزود: رعایت نکات ایمنی ضامن سلامتی مشترکین بوده و هرگونه اطلاع رسانی، مادامی که با عمل به این نکات همراه نباشد مثمر ثمر نخواهد بود و لذا امید دارد مجموع تلاش های این شرکت با همراهی مشترکین محترم منجر به کاهش صدمات جانی و مالی ناشی از سهل انگاری در بکارگیری گاز طبیعی گردد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب