منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

سخنرانی مدیرعامل شرکت گاز استان قم قبل از خطبه های نماز جمعه پردیسان قم

مدیرعامل شرکت گاز استان قم گفت: با تلاش‌های شبانه روزی که انجام شده است در دهه فجر نیز بیش از ۲۰ روستای استان از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای علیرضا نصیری ظهر جمعه در نهضت پاسخگویی مسئولان در نماز جمعه پردیسان با اشاره به اینکه برای وجود نعمت گاز و نفت در کشور باید شکر گذار خداوند باشیم، اظهار کرد: جمهوری اسلامی نخستین کشور دنیا از نظر فراوانی نعمت گاز و نفت است.

وی از مراحل استخراج نفت و گاز و تبدیل آن به فرآورده‌های مختلف یاد کرد و گفت: افتخار شرکت ملی گاز ایران این است که با تلاش شبانه روزی این گاز طبیعی را به دست تمام مردم برسانیم تا همگان بتوانند از این نعمت خداوند بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم با بیان اینکه بعد از انقلاب ۵۰۰ هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در سطح کشور انجام شده است، مطرح کرد: امروزه حدود ۳۰ میلیون مشترک گاز درحال استفاده از گاز هستند که برخی از این مشترکین در دور افتاده‌ترین نقاط کشور وجود دارند.

وی با اشاره به اینکه در برخی از روستاها از نعمت گاز برای آب کردن برف و بهره‌مندی از نعمت آب نیز استفاده می‌کنند، عنوان کرد: در شهر کریمه اهل بیت(س) این افتخار را داریم که ۶ شهر استان قم و ۱۱۵ روستا از مجموع ۱۵۶ روستای استان از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

نصیری با بیان اینکه در دهه فجر نیز بیش از ۲۰ روستای استان از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد، یادآور شد: همکاران ما در طول شبانه روز در ایستگاه‌های گازرسانی درحال تلاش هستند تا همه مردم بتوانند به راحتی و بدون خطر از این نعمت استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه در ۶ ماهه نخست سال آینده کلیه روستا‌هایی که امکان گازرسانی به آن‌ها وجود دارد از این نعمت بهره‌مند می‌شوند، بیان کرد: گازرسانی به مصلای بزرگ پردیسان در شهریورماه بنا به درخواست حجت الاسلام والمسلمین قوامی امام جمعه شهر پردیسان نیاز سنجی شد و در فاصله بسیار اندکی با تلاش شبانه روزی به نتیجه رسید.

گفتنی است در انتهای این مراسم از زحمات آقای نصیری به عنوان یکی از مدیران جهادی استان در راستای گازرسانی به مناطق مختلف با اهدای لوح تقدیر شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب