منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

عبور از بحران با اتخاذ تدابیر لازم

با توجه به بارندگی های اخیر که شاهد وقوع سیل در برخی نقاط کشور بودیم، بحمدلله مشکلی در برقراری جریان گاز مشترکین استان قم ایجاد نشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، با تلاش ها و عملیات های شبانه روزی کارکنان و تدابیر اندیشیده شده و ایمن سازی نقاط حادثه خیز و مکان های حساس خصوصاً تقاطع لوله ها با بستر رودخانه و مسیل ها، هیچگونه مورد قطع گاز و مشکل در برقراری جریان گاز مشترکین استان به وجود نیامد و با توجه به تمهیدات پیش بینی شده از قبل و آمادگی کلیه نیروهای امداد و تعمیرات در وضعیت آماده باش و برخورداری تجهیزات شرکت گاز از سطح مطلوب استاندارد و نیز هماهنگی بسیار مناسب بین همکاران شرکت گاز استان، این بحران به خوبی پشت سر گذاشته شد.

در حال حاضر شبکه گاز استان روال عادی خود را سپری می‌کند و شبکه گاز خانگی، تجاری، صنعتی و نیروگاهی از گاز کافی و پایدار برخوردار هستند.

لازم به ذکر است کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان قم در ایام تعطیلات نوروز، فعال و نیروهای امدادی و تعمیراتی در آماده باش کامل بودند و عملیات پایش و نظارت نقاط حادثه خیز و حساس به صورت مستمر انجام گردید.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب