منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری مجمع عمومی و عادی سالیانه شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مجمع عمومی و عادی سالیانه شرکت گاز استان قم در روز سه‌شنبه مورخ چهارم تیرماه ۱۳۹۸ در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید که طی آن عملکرد موفقیت‌آمیز شرکت گاز استان قم (در سال ۹۷) به صورت مطلوب و با جذب حداکثری ایفای تعهدات اعتبارات سرمایه‌ای مصوّب و بسیار عالی و کم سابقه در طی چند سال اخیر ارزیابی و مورد تشویق قرار گرفت.

آقای علیرضا نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان قم ضمن بیان مطالب فوق، اظهار نمود: پیشرفت و بهبود چشمگیر در اکثر فرایندهای عملکردی استان (جذب بودجه ها، ارتقای رتبه‌های وصول مطالبات، سلامت اداری، امور حقوقی و …) مرهون تلاش‌های بی‌دریغ و خالصانه همکاران در شرکت گاز استان قم و حمایت های بی دریغ همکاران عزیز در ستاد شرکت ملی گاز ایران بوده است.

ایشان در ادامه افزود: در حال حاضر شرکت گاز استان قم با ضریب نفوذ ۹۴ درصدی گاز در استان (۹۹,۵ درصد شهری و ۹۱ درصد روستایی) دارای ۶ شهر و ۱۳۶ روستای بهره‌مند از گاز طبیعی با بیش از ۴۰۰ هزار مشترک می باشد که از این تعداد، بخش خانگی با ۳۷۴ هزار مشترک، بخش تجاری و عمومی با ۲۲ هزار مشترک و صنایع جزء و عمده ۳۵۰۰ مشترک از نعمت گاز بهره‌مند می‌باشند.

به گفته آقای نصیری، در حال حاضر ۱۳ شهرک صنعتی در استان قم از نعمت گاز بهره مند هستند و گازرسانی به ۴ شهرک صنعتی نیز در حال مطالعه و بررسی قرار دارد ضمن اینکه تنها نیروگاه استان هم از گاز استفاده می کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در پایان بیان کرد: این شرکت از بدو تأسیس توانسته ۳ هزار و ۷۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع را در سطح استان اجرا و بیش از ۱۷۱ هزار علمک را نصب کند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

 

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب