منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

دیدار نمایندگان پیمانکار وصول مطالبات و عوامل دفاتر پیشخوان دولت با مدیرعامل شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۴/۱۹ جلسه ای با حضور نمایندگان پیمانکار وصول مطالبات و عوامل دفاتر پیشخوان دولت در دفتر مدیرعامل برگزار گردید.

آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان قم در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حوزه مدیریت مالی شرکت و عوامل اجرایی وصول مطالبات به عنوان ویترین ارائه خدمات این شرکت نام برده و اظهار داشتند: مطالبات شرکت باید در اسرع وقت و به نحو مقتضی و از روش‌های قانونی وصول بشود و در این راستا حفظ حقوق و شئونات اجتماعی، رعایت اخلاق حرفه‌ای و حُسن رفتار برخورد با مشترکین از اولویت‌های شرکت گاز استان می‌باشد.

ایشان در ادامه به بحث شفافیت ارائه خدمات اشاره کرد و افزود: در میان مشترکین استان قم هیچگونه استثنایی وجود ندارد و سعی بر این است که با همه مشترکین و مشتریان مطابق با قانون و به صورت یکسان رفتار شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در پایان با اشاره به بودجه شرکت‌های گاز استانی بیان کرد: با توجه به اینکه تخصیص بودجه‌های شرکت‌های گاز استانی بر اساس میزان واریز وصول مطالبات انجام شده صورت می‌گیرد، بحمدلله شرکت گاز استان قم توانسته رتبه خوبی را در این راستا کسب کند و در حال حاضر این امکان وجود دارد که تزریق مالی به پروژه‌ها به موقع انجام گیرد تا در نهایت منجر به گازرسانی به روستاهای استان و خدمات‌رسانی مستمر به مشترکین عزیز شود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۹ شهریور ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید