منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

معاینات طب صنعتی همسران کارکنان شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مسئول بهداشت صنعتی شرکت گاز استان قم در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی عنوان کرد: حفظ سلامت جسمی و روحی همکاران و خانوادهایشان اهمیت ویژه ای داشته و یکی از شاخص های توسعه یافتگی محسوب می‌شود.

آقای وحید بابایی درزی گفت: افزایش شیوع بیماریهای مزمن غیر واگیر مهمی مانند بیماریهای قلبی و عوامل خطر این بیماری‌ها (مانند دیابت، فشارخون بالا، چربی خون بالا، چاقی و …) در کشور و ضرورت توجه به این موارد بر همه روشن است. با عنایت به سبک زندگی ناسالم و کم تحرکی، پیشگیری، تشخیص و درمان زودهنگام بیماری‌ها و عوامل خطر آنها امری ضروری است.

ایشان در خصوص آزمایشات انجام شده عنوان کرد: علاوه بر انجام معاینات خانواده‌های کارکنان توسط بخش سلامت خانواده بهداری صنعت نفت استان قم، با توجه به تصمیمات کمیته سلامت شرکت و پیگیری جناب آقای نصیری مدیرعامل شرکت، برای اولین بار معاینات ویژه‌ای جهت همسران کارکنان در دوره زمانی ۸ روزه از قبیل آزمایشات چکاپ کامل، شنوایی و بینایی سنجی، نوار قلب جهت افراد بالای ۴۰ سال، تست تنفسی (اسپیرومتری) با تشخیص پزشک، معاینات دندانپزشکی، معاینات غربالگری شامل اندازه گیری قد و وزن و فشار خون و ارائه آموزشهای لازم در زمینه توده بدنی، تکمیل پرسشنامه‌ها (تغذیه، قلب، فعالیت، روان و آسم)، بررسی ریسک فاکتورها و اندازه گیری معیار فرامینگهام، معاینات بالینی پزشکی و مامایی (پاپ اسمیر، برست اگزم) و بررسی سوابق پزشکی توسط کارشناسان بهداری صنعت نفت صورت پذیرفت.

مسئول بهداشت صنعتی شرکت گاز استان قم در پایان اشاره کرد: با تکمیل معاینات همسران کارکنان رسمی از تعداد ۱۰۲ نفر آمار ارائه شده به بهداری صنعت نفت ۸۲ نفر به طب صنعتی مراجعه و درصد پوشش همسران ۸۰ درصد بوده که نفرات مابقی طبق هماهنگی و برنامه ریزی آتی با بهداری صنعت نفت مراجعه خواهند کرد و کارشناسان بهداری صنعت نفت تفسیر نتایج آزمایشات و معاینات را اطلاع رسانی و مشاوره و آموزشهای لازم بالاخص در زمینه موارد زنان از قبیل تنظیم خانواده، بررسی وضعیت کم خونی، مراقبتهای پیش از بارداری و شروع درمان در صورت لزوم را پیگیری خواهند نمود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب