منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

عملیات رفع نشتی از اتصال عایق (Ij) خط ۱۶ رینگ کمربندی

با تأئیدات خداوند متعال عملیات حساس و مهم رفع نشتی از اتصال عایق خط ۱۶ رینگ کمربندی قم در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۴/۲۳ انجام شد.

با توجه به اینکه یکی از اهم امور گازرسانی بهره برداری بهینه، تعمیر و نگهداری و پایش مستمر تأسیسات موجود می باشد، در این راستا اکیپ های نشت یاب واحد بازرسی و فنی در شرکت‌های گاز استانی با تدوین برنامه‌ریزی دقیق و بصورت روزانه از کلیه تأسیسات شامل شبکه‌های مدفون و غیرمدفون گازرسانی، انشعابات، ایستگاه‌های تقلیل فشار و تجهیزات منصوبه بازدید و با دستگاه‌های ویژه اقدام به نشت یابی می نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، طی دریافت گزارشی از سوی واحد بازرسی فنی در خصوص نشتی زیرزمینی از محوطه ایستگاه تقلیل فشار میدان ولی عصر مربوط به دو مورد اتصال عایقی موجود بر روی خط تغذیه ۱۶ و ۲۴ اینچ، بلافاصله با عنایت به اهمیت موضوع در کوتاه‌ترین فاصله زمانی اقدامات لازم شامل تهیه اجناس مورد نظر که جزو اقلام پر مصرف نبوده و نیاز به سفارش‌گذاری و تهیه توسط سازندگان انحصاری دارد و همچنین  هماهنگی با امور محترم مهندسی و کنترل شبکه به لحاظ امکان و تبعات قطع گاز به منظور انجام عملیات، اخذ مجوز حفاری از شهرداری منطقه نموده که پس از مکاتبات و تشکیل جلسات و پیگیری‌های متعدد با در نظر گرفتن کمترین هدر رفت گاز با بستن شیرهای قطع کننده گاز ساعت‌ها قبل از شروع عملیات و مصرف توسط مشترکین عملیات تعمیراتی جهت تعویض قطعه معیوب از ساعات آغازین بامداد روز یکشنبه شروع و تا ساعات پایانی همان روز پایان یافت.

گفتنی است این عملیات در حجم گسترده‌ای در عمق ۶ متری زمین و خاکبرداری گسترده در گرمای ۴۵ درجه سانتیگراد با تلاش دلسوزانه و متعهدانه همکاران تعمیرات و ابواب جمعی پیمانکار تعمیرات انجام و با عنایات خداوند منّان یکی از پتانسیل‌های خطر موجود در شبکه گازرسانی قم مرتفع و شبکه مذکور ایمن‌سازی گردید.

شایان ذکر است جناب آقای علیرضا نصیری، مدیرعامل شرکت گاز استان نیز با توجه به مأموریت تهران، با پیگیری تلفنی مرتب در جریان روند اجرای عملیات قرار گرفته و از زحمات کلیه همکاران تشکر و قدردانی نمود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب