منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری دوره آموزشی سرآمدی شرکت ملی گاز ایران (تعالی سازمانی)

دوره آموزشی سرآمدی شرکت ملی گاز ایران (تعالی سازمانی) با حضور مدیران، معاونین و رؤسای واحدها در شرکت گاز استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، با توجه به لزوم استقرار تعالی سازمانی، دوره آموزشی سرآمدی شرکت ملی گاز ایران در روز شنبه ۵ تیرماه ۹۸ در سالن باقرالعلوم (ع) ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قم برگزار گردید.

این دوره آموزشی به استقرار و پیاده سازی مدل تعالی EFQM و فراهم کردن زیرساخت‌ها و تیم‌های بهبود در چهار تیم، تیم رهبری/ استراتژی، تیم مشتری و فرایند، تیم کارکنان و تیم شراکت‌ها و منابع تشکیل شد.

آقای گودرزی نژاد استاد این جلسه در خصوص مفاهیم کیفیت، مدل‌های سرآمدی سازمانی، مدل EFQM (ارزش‌ها و مفاهیم بنیادی سرآمدی)، مدل و معیارهای ارزیابی مدل، امتیازدهی بر اساس منطق RADAR، روش های خودارزیابی و سطوح جایزه ارائه مطالب داشت که با توجه به کاربردی بودن مطالب و روش تدریس، مورد رضایت فراگیران قرار گرفت.

ایشان تأکید کرد: هر سازمانی صرف نظر از نوع فعالیت، اندازه، ساختار، بلوغ و یا میزان کامیابی در تأمین اهداف سازمانی خود، نیاز دارد تا میزان موفقیت خود را در نیل به آرمان‌ها و راهبردهای کسب وکار خویش مورد سنجش و اندازه‌گیری قرار بدهد. از این رو شرکت گاز استان قم نیز در این راستا همگام با دیگر نهادها و سازمان‌ها و با توجه به وظایف خود، اقداماتی را در دستور کار خود دارد که از جمله آن‌ها توجه این سازمان به امر تعالی سازمانی می‌باشد. لذا مدل تعالی سازمانی (EFQM) به عنوان ابزاری اجرایی جهت کمک برای سنجش میزان قرار داشتن در مسیر تعالی سازمانی و رشد متوازن، نگاه می‌کند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب