منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

نشست خبری مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اصحاب رسانه

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، به مناسبت هفته دولت و ارائه گزارش عملکرد شرکت گاز استان، جلسه نشست خبری آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان قم در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۶/۵ با تعدادی از خبرنگاران اصحاب رسانه برگزار گردید.

آقای نصیری ضمن خوشامدگویی به خبرنگاران حاضر در جلسه گفت: بی تردید انعکاس خدمات و دستاوردهای شرکت گاز استان بسیار ضروری بوده و باعث می‌گردد مردم با عملکرد شرکت گاز استان قم و میزان تحقق اهداف آشنا شوند که خوشبختانه تعامل خوب این شرکت با رسانه‌ها ایفای این وظیفه خطیر را تسهیل نموده است.

آقای نصیری با اعلام این خبر که تا پایان سال ۹۸ ضریب نفوذ گاز در روستاهای قم که در حال حاضر ۹۴ درصد می باشد، به ۹۷ درصد می رسد اظهار داشت: امیدوار هستیم که با بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۱۹ روستا در منطقه قاهان با بهره برداری از گاز در ۱۵ روستای این بخش و با مدد و همراهی مجموعه مدیریتی و دست اندرکاران دلسوز در شرکت گاز استان، ضریب نفوذ به ۹۷ درصد در بخش روستایی برسد.

وی افزود: با عملیاتی شدن برنامه های اعلامی که ذکر شد، تقریباً ۱۰ روستای دیگر باقی می ماند که در شش ماهه اول سال ۹۹ بحث و موضوع مهم گازرسانی در آنها انجام می گیرد.

آقای نصیری در تشریح اقدامات صورت گرفته گفت: البته ما در بحث گازرسانی در روستاها دو شرط اساسی به منظور قابلیت گازرسانی داریم؛ اول اینکه جمعیت روستا می بایست بالای بیست خانوار باشد و دوم اینکه هزینه اجرای شبکه و انشعاب به ازای هر خانوار دوازده میلیون تومان بیشتر نباشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم افزود: روستاهایی که شمول این شروط هستند ۱۰ روستای دیگر می باشد که در شش ماهه اول سال ۹۹ گازرسانی در آنها به لطف خدا به بهره برداری می رسد و امیدواریم که به عنوان اولین استان سبز در کشور در هفته دولت سال ۹۹ در بحث گازرسانی اعلام موجودیت کنیم، یعنی در کل شهرها و روستاهای کشور ما به عنوان اولین استان باشیم که بهره برداری لازم در این زمینه صورت گرفته باشد.

آقای نصیری تصریح کرد: شرکت گاز استان قم، در حال حاضر جزء استان های پیشرو در کشور می باشد و در بحث تعالی سازمانی که در حال اجرا می باشد، ما امروز موفق شدیم که سه ستاره برای بحث تعالی داشته باشیم و در حال انجام اقدامات نوین و کارآمد در راستای حرکت مطلوب و رسیدن به چهار ستاره شدن می باشیم و البته این ستاره ها الزاماً مفهومش این نیست که ما به دنبال پرستیژ باشیم؛ در واقع ما در نهایت در تعالی سازمان به دنبال این هستیم که بتوانیم به مردم خدمت مطلوب تری را ارائه کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در پایان تشریح برخی اقدامات و فعالیت های صورت گرفته از سوی این شرکت در استان قم و اعلام برنامه های آتی به سؤالات مطرح شده از سوی خبرنگاران پاسخ داد.

در پایان این نشست صمیمی، خبرنگاران از بخش های مختلف شرکت از جمله امداد، مانیتورینگ، نمایشگاه هفته دولت مستقر در ساختمان مرکزی و انبار CGS دیدار کردند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب