منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان قم با بازنشستگان شرکت

به مناسبت پنجم شهریورماه روز بازنشستگان و ضرورت ارج نهادن به زحمات چندین ساله همکاران محترم بازنشسته، با ارسال دعوتنامه خدمت آنان، نشست صمیمی با این بزرگواران در روز یکشنبه مورخ ۱۰/۶/۱۳۹۸ در سالن جلسات عمومی شرکت گاز استان قم برگزار گردید. در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیات نور توسط برادر سید احمد سیادت و ذکر مصیبت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توسط ذاکر اهل بیت برادر رضابیگی، رئیس روابط عمومی ضرورت تشکیل جلسه را توضیح داده و سپس مدیریت عامل ضمن خوش آمدگویی به همکاران بازنشسته، با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشستگان گفت: بازنشستگان افرادی هستند که ۳۰ سال از گرانبها‌ترین سال‌های عمر خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت گام نهاده‌اند و این امانت خطیر را به دست همکاران امروز شرکت تحویل دادند که این رسالت سنگینی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم «علیرضا نصیری» بازنشستگی را شروع دوران جدیدی دانسته و تأمین مالی و مهارت های تفریحی را دو عامل اساسی در بازنشستگی موفق عنوان کرد.

وی ادامه داد: امروز گرد هم جمع شده‌ایم تا از زحمات عزیزانی قدردانی نماییم که عمر خود را در راه اعطای این شرکت سپری نموده و امروز به ظرفیتی از تجربه و خرد و آگاهی تبدیل شده‌اند.

آقای نصیری بیان کرد: بازنشستگان با کمال صداقت و درستکاری بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف این شرکت خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از خود مایه گذاشتند و با کوله‌باری از تجربه سنگر را به دیگران سپردند.

وی تصریح کرد: از این رو تجلیل از بازنشستگان و خردمندان مظهر بزرگداشت یکی از ارکان باورهای دینی، فرهنگی و تمدن غنی ایران اسلامی است که همواره عقل و تدبیر پیشکسوتان را مکمل تحرک و نوجویی و بالندگی جوانان می دانند.

پس از صحبت‌های مدیرعامل، کلیه همکاران محترم بازنشسته ضمن اظهار خوشحالی از برگزاری چنین نشستی و تجدید دیدار همکاران گذشته با هم و با همکاران و مدیران حاضر شرکت گاز استان قم، به بیان نقطه نظرات، خاطرات و رهنمودهای خود پرداختند که برای حاضرین در جلسه بسیار مسرت بخش بود.

در پایان این مراسم مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اهدای لوح از بازنشستگان شرکت، تجلیل به عمل آوردند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید