منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

لزوم پیاده سازی استقرار مدل تعالی سازمانی در شرکت‌های گاز استانی

مدیرعامل شرکت گاز استان قم بر لزوم پیاده سازی استقرار مدل تعالی سازمانی و اهمیت این موضوع پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای علیرضا نصیری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی افزود: شرکت‌های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در بازار صنعت کشور، لازم است حضور مؤثر و کارآمدی در نهادینه کردن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی داشته باشند.

وی به اهمیت مدل سرآمدی و  تعالی سازمانی پرداخت و گفت: شرکت موفق، شرکتی است که نقاط قوت و زمینه‌های بهبود را شناسایی و در جهت تقویت نقاط قوت و اصلاح امور در راستای هدف استراتژیک شرکت گام بردارد که لازمه‌ی اجرای این فرآیندها قدم نهادن در راه تعالی سازمانی و استانداردهای مدیریتی است.

آقای نصیری به ارزیابی صورت گرفته توسط ارزیابان اشاره کرد و گفت: با توجه به ارزیابی صورت گرفته، نقاط قوت و زمینه‌های بهبود مشخص گردیدند که امیدواریم بتوانیم از تجربیات و راهنمایی‌های گروه ارزیاب در راستای بهبود عملکرد و اقدامات اصلاحی استفاده بهینه را داشته باشیم.

ایشان با اشاره به این مطلب که می‌بایست کارهای بیشتری در حوزه فرهنگ سازی تعالی سازمانی انجام گیرد، افزود: غالب سازمان‌ها کمتر با ادبیات تعالی سازمانی آشنا هستند و این ادبیات هنوز به تمام بخش‌های اقتصادی و عمومی جامعه گسترش پیدا نکرده است و این تلاش بیشتری را از سوی سیاستگذاران این عرصه می‌طلبد.

وی در ادامه افزود: درست است که سازمان‌های دولتی، خصوصی و شرکت هایی که در حوزه اقتصادی و صنعتی کار می‌کنند کمابیش با مفاهیم تعالی سازمانی آشنا هستند، ولی بهتر است که نهادهای بالادستی که سیاستگذار و تصمیم‌گیر در کشور هستند، وارد این فضا بشوند و فضای تعالی سازمانی و ارتقاء نظام مدیریت را توسعه دهند و انشاءالله این فرهنگ را در بخش‌های مختلف اقتصادی و غیر اقتصادی شاهد باشیم.

ایشان در پایان از کلیه مدیران، رؤسا و همکاران عضو کمیته‌های تعالی سازمانی که در این راه زحماتی را متحمل گردیدند، تشکر و قدردانی نمودند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب