منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برپایی میز خدمت شرکت گاز استان قم در نماز جمعه شهر کهک

روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۷/۵ همزمان با برپایی نماز جمعه و هفته گرامیداشت دفاع مقدس، شرکت گاز استان قم جهت ارایه خدمات به نمازگزاران شهر کهک، اقدام به برپایی میز خدمت در محل مصلی این شهر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیر عامل این شرکت گفت: این اقدام به منظور تقویت روحیه پاسخگویی مسئولین و مطالبه‌گری مشترکین این شرکت انجام گرفته است.

علیرضا نصیری در ادامه افزود: انجام چنین اقداماتی باعث می‌شود مسئولین از نزدیک مشکلات مردم را شنیده و در جهت رفع آن تلاش کنند.

وی با بیان اینکه از اصلی‌ترین شاخص‌های انقلاب اسلامی حقوق برابر برای همه افراد و حضور مسئولان در بین مردم است، گفت: میز خدمت فرصت مناسبی برای آگاهی و لمس مشکلات مردمی است.

وی پی‌گیری مشکلات در کمترین زمان ممکن، انجام سریع کار و کاهش هزینه تردد به ادارات را از مزایای میز خدمت عنوان کرد و ادامه داد: میز خدمت باعث ایجاد اعتماد شهروندان به مسئولان خواهد شد.

آقای نصیری در پایان با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: شهدا با ایثار و فداکاری، ریشه‌های نظام و کشور را مستحکم کردند و اکنون مسوولان به عنوان امانتداران باید در راستای رفع بیشتر مشکلات مردم قدم بردارند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب