منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری همایش گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، همایش گرامیداشت هفته دفاع مقدس در روز شنبه مورخ ۶ مهر ۱۳۹۸، با حضور کارکنان در نمازخانه این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس جناب آقای حاج علی مالکی نژاد به عنوان مهمان این همایش، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام ماه محرم الحرام، به بیان رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی پرداخت.

وی با اشاره به حمایت‌های همه جانبه کشورهای عربی و غربی از صدام گفت: دیکتاتور عراق در طول جنگ از حمایت‌های تسلیحاتی و اطلاعاتی آمریکا و متحدانش برخوردار بود ولی با فداکاری و از خودگذشتگی رزمندگان کشورمان نتوانست ذره‌ای از خاک کشورمان را به تصرف در آورد و این جای تبریک دارد.

وی در ادامه با تأکید بر انتشار واقعیت‌های هشت سال دفاع مقدس، افزود: متأسفانه آنچه در برخی از آثار تصویری تولید شده با مضمون دفاع مقدس شاهد هستیم، انتشار حاشیه ها و بعضاً ماوراء جنگ است که نباید به صورت پررنگ منتشر گردد و بسیار مطلوب‌تر است به هدف اصلی دفاع مقدس و رشادت‌های رزمندگان و واقعیات جنگ اشاره گردد.

مالکی نژاد پس از مرور چند خاطره از دوران دفاع مقدس بیان کرد: امروز با بیان این خاطرات به نسل جوان باید در انتقال و تبیین فرهنگ جهاد و شهادت کوشا بود.

وی فرهنگ شهادت و ایثارگری را ضامن بقا و عزت کشور اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: شهدا و رزمندگان با اتکای به خدا با دست خالی به جبهه های جنگ پا گذاشتند و ایمانشان تنها رمز پیروزی ملت ما و شکست دشمنان تا دندان مسلح بود.

در ادامه این همایش مدیر عامل شرکت گاز استان قم در این خصوص گفت: جان فشانی های ایثارگران و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس هرگز از یاد و خاطره ملت سلحشور ایران پاک نخواهد شد و جنگ تحمیلی به ما ثابت کرد که همواره باید استقلال اقتصادی و اقتدار نظامی خود را حفظ و در جهت  اعتلای آن کوشا بود.

علیرضا نصیری افزود: درست است که جنگ تحمیلی با رشادت ها و جانفشانی های ایثارگران با پیروزی به اتمام رسیده ولی این جنگ در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی از سرسپردگان دشمن همچنان در جریان است.

وی ادامه داد: روزهای حساس فعلی کمتر از اوضاع دفاع مقدس ندارد و اوضاع  کشور با همت ایثارگران و همراهی مردم غیور و شجاع ایران همانند سال های دفاع مقدس و با عمل به اقتصاد مقاومتی با سربلندی سپری خواهد شد.

ایشان در پایان خاطرنشان کرد: امروزه هم خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات آنها امری بسیار مقدس است و ان شاءالله از این وظیفه سربلند بیرون بیاییم و مورد قبول حق تعالی واقع شود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب