منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار مدیران و رؤسای شرکت گاز استان قم با آیت الله حسینی بوشهری (دامت توفیقاته)

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیران و رؤسای این شرکت روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۲۳ با دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه دیدار و گفتگو کردند.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در ابتدای این دیدار با اشاره به جایگاه شهر مقدس قم گفت: زندگی در این شهر به واسطه همجواری با کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) برای مسئولین و مردم حائز اهمیت و ارزشمند است که باید با خدمت رسانی بهتر قدر آن را بدانیم.

ایشان افزود: کار و خدمت در جوار حضرت معصومه (س) و شهری که مورد عنایت اهل بیت (ع) بوده و هست توفیقی از سوی خداوند است که نصیب ما شده است.

وی خاطر نشان کرد: خدمت گذاری به مردم شهر قم در کنار همجواری با بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) نیز توفیق مضاعفی است که نصیب هر کس نمی شود.

وی با  اشاره به جایگاه ارزشمند و معنوی حضرت معصومه(س) ادامه داد: در این حرم از پیامبر اکرم (ص) تا حضرت ولیعصر (عج) در این مکان شرف حضور دارند که فضای قم را با دیگر شهرها متفاوت کرده است.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در ادامه به وجود پر خیر و برکت حوزه علمیه قم اشاره کرد و افزود: علم از این شهر به اقصی نقاط جهان صادر می‌شود که حضور این تعداد طلبه خارجی از کشورهای مختلف جهان تأییدی بر این صحبت است که این افراد در حوزه های قم آموزش دیده و در نهایت برای تبلیغ و گسترش دین مبین اسلام به کشورهای خود باز می‌گردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: این انقلاب خیر و برکت زیادی برای مردم داشته است که نمونه آن گازرسانی به مناطق صعب العبور کشور و رساندن گاز طبیعی به مردم عزیز ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: چهل سال پیش تصور آنکه مردم در روستاها بتوانند به راحتی از نعمت گاز برخوردار شوند امری غیرممکن و تعجب برانگیز بود که اکنون به لطف الهی و برکت انقلاب اسلامی و توسعه‌های چشم گیر، این امر حتی در کوچکترین و صعب العبورترین روستاها محقق شده است.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با ارائه توصیه‌هایی به مدیران شرکت گاز استان قم، مردم را سرمایه‌های بزرگی عنوان کرد و گفت: دشمنان ما در طول انقلاب جهت ایجاد مشکلاتی برای کشور به مردم تمسک پیدا می‌کردند و مردم را وجه المصالحه قرار می‌دادند.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری افزود: شما با این زحماتی که می‌کشید مردم را امیدوار می‌کنید که به انقلاب وفادار باشند، کما اینکه در مسائل و مشکلات در جایی که مردم به دشمنان لبیک نگفتند، دشمنان به زانو در آمدند.

وی تأکید کرد: خدمت گذاری بیشتر و بهتر به مردم عامل پایداری انقلاب اسلامی و جامعه ماست بنابراین در این زمینه نباید کم کاری کرد.

ایشان در پایان بر استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان تأکید کرد و افزود: با توجه به اینکه در کشور ما حدود چهار هزار شرکت دانش بنیان هست، استفاده از آنها علاوه بر ایجاد اشتغال، منجر به تسریع در فرایندهای کاری و در نتیجه رضایتمندی مردم عزیز خواهد شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب