منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان قم با مدیر کل دیوان محاسبات استان

 

۰۰۱مدیر عامل و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با آقای حسینی زاده مدیر کل محترم دیوان محاسبات استان دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن تبریک وخیر مقدم به مدیر کل جدید دیوان محاسبات استان قم به تشریح فعالیتهای انجام شده در خصوص گازرسانی در سطح استان پرداخت و اظهار داشت: شرکت گاز استان قم از سال ۱۳۷۸ به طور رسمی فعالیت خود را در راستای گازرسانی آغاز کرده و هم اکنون با ۱۳۲ نفر نیروی رسمی و ۳۹۱ نفر نیروی پیمانی )شرکتهای تامین نیرو) فعالیت می کند. این شرکت در حال حاضر با ۴ مدیریت بهره‌برداری، امور مالی، مهندسی، منابع انسانی و ۱۳ واحد ستادی وظایف محوله به خود را زیر نظر مدیریت عامل انجام می‌دهد.
وی در ادامه افزود: سیاست مجموعه گاز استان قم بر مبنای رعایت قوانین و مقررات است و تاکنون همکاری و تعامل خوب، سازنده و صمیمانه ای مابین دیوان محاسبات و شرکت گاز برقرار بوده است و لذا بر خود لازم می دانیم از زحمات جنابعالی و همکاران محترمتان تشکر نماییم.
آقای حسینی زاده نیز ضمن خیرمقدم به مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این شرکت، گفت: وجود حداکثر همکاری و هماهنگی مابین دیوان محاسبات و شرکت گاز تبعات مثبتی را بهمراه خواهد داشت. با بررسی های بعمل آمده مجموعه شرکت گاز استان قم دارای عملکردی مطلوب و از تعامل بسیار خوب و قابل توجه ای با دیوان محاسبات استان برخوردار است و تاکنون مشکل مالی نداشته است.
در پایان مدیر کل محترم دیوان محاسبات از حضور مدیر عامل و اعضا هیأت مدیره شرکت گاز در اداره کل دیوان محاسبات استان تقدیر و تشکر نمود.

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب