منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان قم با مدیر کل دیوان محاسبات استان

 

۰۰۱مدیر عامل و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با آقای حسینی زاده مدیر کل محترم دیوان محاسبات استان دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن تبریک وخیر مقدم به مدیر کل جدید دیوان محاسبات استان قم به تشریح فعالیتهای انجام شده در خصوص گازرسانی در سطح استان پرداخت و اظهار داشت: شرکت گاز استان قم از سال ۱۳۷۸ به طور رسمی فعالیت خود را در راستای گازرسانی آغاز کرده و هم اکنون با ۱۳۲ نفر نیروی رسمی و ۳۹۱ نفر نیروی پیمانی )شرکتهای تامین نیرو) فعالیت می کند. این شرکت در حال حاضر با ۴ مدیریت بهره‌برداری، امور مالی، مهندسی، منابع انسانی و ۱۳ واحد ستادی وظایف محوله به خود را زیر نظر مدیریت عامل انجام می‌دهد.
وی در ادامه افزود: سیاست مجموعه گاز استان قم بر مبنای رعایت قوانین و مقررات است و تاکنون همکاری و تعامل خوب، سازنده و صمیمانه ای مابین دیوان محاسبات و شرکت گاز برقرار بوده است و لذا بر خود لازم می دانیم از زحمات جنابعالی و همکاران محترمتان تشکر نماییم.
آقای حسینی زاده نیز ضمن خیرمقدم به مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این شرکت، گفت: وجود حداکثر همکاری و هماهنگی مابین دیوان محاسبات و شرکت گاز تبعات مثبتی را بهمراه خواهد داشت. با بررسی های بعمل آمده مجموعه شرکت گاز استان قم دارای عملکردی مطلوب و از تعامل بسیار خوب و قابل توجه ای با دیوان محاسبات استان برخوردار است و تاکنون مشکل مالی نداشته است.
در پایان مدیر کل محترم دیوان محاسبات از حضور مدیر عامل و اعضا هیأت مدیره شرکت گاز در اداره کل دیوان محاسبات استان تقدیر و تشکر نمود.

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید