منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

آمادگی شرکت گاز استان قم برای فصل سرد

در آستانه شروع فصل سرد، مدیر عامل شرکت گاز استان قم در روز سه شنبه مورخ ۱۴/۸/۱۳۹۸ با حضور در برنامه تلویزیونی بی تعارف شبکه استانی قم با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته، از آمادگی این شرکت در ارائه خدمت صادقانه به شهروندان قمی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری در این خصوص گفت: در این راستا بازدید و بررسی و اجرای تعمیرات اساسی تأسیسات گازرسانی استان از جمله ایستگاه‌ها، خطوط و شبکه و نیز شیرهای گاز در برنامه شش ماهه ابتدای امسال شرکت قرار گرفت.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری هر ساله مردم در آغاز فصل سرد بیان کرد: کلیه واحدها، نواحی گازرسانی و کارکنان شرکت با جدیت تمام و تلاش صادقانه و شبانه‌روزی با هدف گسترش گازرسانی و ارائه خدمت بهتر در سطح استان در حال فعالیت می‌باشند.

وی همچنین بر حفظ آمادگی شرکت گاز استان در مقابله با زمستان امسال اشاره کرد و گفت: امسال چون گذشته با تمهیدات صورت گرفته و همه توان و ظرفیت‌های شرکت گاز در جهت خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر در تأمین گاز پایدار و مستمر و نیز تأمین ایمنی مشترکان بسیج گردیده است تا مشترکین گرانقدر استان در نهایت آرامش و آسایش از این نعمت خداوندی بهره‌مند شوند.

نصیری در ادامه سخنان خود خواستار مدیریت مصرف گاز از سوی مشترکین شد و تأکید کرد: مدیریت مصرف گاز یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که مشترکین باید آن را در سبک زندگی خود لحاظ کرده تا علاوه بر صرفه اقتصادی برای آنان از بروز مشکلات در زمان پیک مصرف جلوگیری شود.

این مقام مسئول با تأکید بر رعایت مصرف بهینه گاز توسط مشترکین خاطرنشان کرد: استفاده از درب و پنجره‌های دوجداره، رعایت دمای رفاه (۱۸ تا ۲۱ درجه سانتی‌گراد)، پوشیدن لباس گرم، نصب پرده‌های ضخیم، بهره‌گیری از نور و گرمای طبیعی در طول روز و استفاده از بخاری‌های استاندارد با ضریب بازدهی بالا از جمله عواملی است که می‌توانند در مصرف بهینه گاز طبیعی مؤثر باشند.

نصیری در ادامه سخنان خود با تأکید بر لزوم مدیریت و بهینه‌سازی مصرف گاز مشترکین به رعایت نکات ایمنی اشاره کرد و افزود: کنترل صحت کارکرد دودکش، عدم استفاده از بخاری‌های بدون دودکش و یا پکیج در فضاهای بسته مانند اتاق خواب یا حمام، آزمایش باز بودن مسیر دودکش و کنترل‌های چشمی و حسی وسایل گازسوز در طول شبانه‌روز از جمله نکات ایمنی است که مردم باید به آن‌ها دقت لازم را داشته باشند.

وی در پایان ضمن اشاره به فعال شدن اطاق کشیک با حضور همکاران ارشد عملیاتی در ساعات غیر اداری و تعطیلات به آمادگی واحد امداد شرکت گاز استان قم اشاره کرد و افزود: تلفن نام آشنای ۱۹۴ در اختیار همشهریان عزیز جهت اعلام هرگونه حادثه قرار دارد و این واحد آمادگی کامل جهت پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان عزیز استان قم در طول فصول سرد را دارد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۳ بهمن ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید