منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری نشست مشترک شرکت گاز استان قم و اداره کل حفاظت از محیط‌زیست

نشست صمیمی و مشترک شرکت گاز استان قم و اداره کل حفاظت از محیط‌زیست این استان با هدف ارتقای تعاملات و همکاری‌های مؤثر فی‌مابین در روز چهارشنبه ۲۲ آبانماه در شرکت گاز استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیرعامل شرکت گاز استان قم در این نشست با ارائه توضیحاتی در ارتباط با نوع فعالیت و خدمات این شرکت گفت: گازرسانی به تمامی مشترکین، انجام پروژه‌های توسعه‌ای و گازی از جمله وظایف این شرکت است که در تمامی این خدمات به رعایت اصول زیست‌محیطی توجه ویژه‌ای دارد.

علیرضا نصیری افزود: این شرکت همواره بیشترین همکاری و تعامل را با اداره کل حفاظت از محیط‌زیست داشته و استاندارهای زیست‌محیطی را رعایت کرده است.

در ادامه این نشست، رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست و پدافند غیرعامل شرکت گاز استان قم با تشریح فعالیت‌ها و جنبه‌های زیست‌محیطی فعالیت‌های شرکت و فعالیت‌های انجام شده در حفاظت از محیط‌زیست، به بیان ساختار موجود شرکت در حفاظت محیط‌زیست و دستورالعمل و روش اجرایی حفاظت‌های زیست‌محیطی پرداخت.

همچنین علی تلخابی با ارائه پاورپوینتی در مورد موضوعات فعالیت‌هایی که در مورد مدیریت آلاینده‌های زیست‌محیطی، مدیریت آلاینده هوا و صوت، ارزیابی اثرات زیست‌محیطی، مدیریت آلاینده پسماند و مدیریت جنبه‌های مختلف زیست‌محیطی نیز مطالبی را ارائه کرد.

وی همچنین مطالبی پیرامون نقش فرهنگ‌سازی فرهنگی و اجتماعی شرکت گاز استان قم در مسائل زیست‌محیطی سازمانی و اجتماعی در خصوص فعالیت‌های شرکت توضیحاتی داد و گفت: فعالیت‌های اجتماعی و حفاظت از محیط‌زیست به عنوان مهم‌ترین مسئولیت اجتماعی شرکت گاز مطرح است.

ایشان همچنین از دریافت لوح تقدیر تندیس سیمین خدمات سبز توسط شرکت گاز استان قم از سازمان محیط‌زیست کشور به دلیل همه فعالیت‌های زیست‌محیطی در سال ۹۵ خبر داد.

در ادامه این جلسه مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان قم ضمن تشکر از مدیران شرکت گاز استان قم گفت: شرکت گاز از سازمان‌ها و نهادهای پیشرو در مسائل زیست‌محیطی است.

موسوی مشکینی افزود: پتانسیل‌های موجود در این شرکت در ارتباط با حفاظت از محیط‌زیست از جمله ساختارهای سازمانی در این رابطه بسیار حائز اهمیت است.

وی در ادامه بر همکاری و تعامل هرچه بیشتر شرکت گاز استان قم و اداره کل حفاظت از محیط‌زیست تأکید و آمادگی خود را بر تعامل هرچه بیشتری این دو سازمان اعلام کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۳ بهمن ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید