منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس

بیست و یکمین مانور زلزله و ایمنی مدارس در سراسر کشور توسط با حضور نمایندگان اعضای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، این مانور توسط اداره کل مدیریت بحران استان قم به منظور نظارت و ارزیابی از روند اجرای مانور برگزار شده است.

در این مانور تیم امداد سیار بلافاصله بعد از فراخوانی از سوی مسئولین مدرسه از طریق شماره تلفن ۱۹۴، در محل حاضر و نسبت به قطع گاز مدرسه از طریق شیر قفلی علمک و سپس وصل آن بعد از عادی شدن شرایط اقدام نمود.

امور HSE و پدافند غیرعامل شرکت گاز نیز نسبت به انجام ارزیابی وضعیت ایمنی مدرسه بر اساس چک لیست ابلاغی از وزارت کشور اقدام نموده و واحد روابط عمومی ضمن مستندسازی مانور، بروشورهایی حاوی نکات مهم در مواجهه با زلزله را در بین دانش آموزان توزیع نمود.

رئیس امور HSE و پدافند غیرعامل شرکت گاز استان قم مهمترین هدف برگزاری این مانور را حساس سازی جامعه به خصوص قشر دانش آموز نسبت به خطر وقوع زلزله و تبعات آن در کشور و در کنار آن ارائه آموزشهای مرتبط با پناهگیری و حفاظت از خود در زمان زلزله بوده است.

علی تلخابی گفت: در این مانور با ارزیابی مناسب نحوه پناه‌گیری، خروج از محل، برپایی چادر، انتقال مصدومین گفت: دانش‌آموزان باید قبل از بحران به مهارت‌های لازم در زمان وقوع زلزله مجهز شوند.

وی با اشاره به سخنانی در باب ایمنی گاز پس از زلزله افزود: با توجه به زلزله خیز بودن کشور و استان قم یادگیری و تسلط به این گونه مهارت ها از الزامات برای همه افراد است که دانش آموزان این مهارت ها را در مدارس در چنین مانورهایی آموزش دیده و تمرین می کنند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از کارهایی که می‌توان برای ارتقای آمادگی دانش آموزان در زمان پیش از زلزله و بحران انجام داد برگزاری مانور است.

تلخابی ادامه داد: در هر حال آموزش برای مقابله با حوادث اهمیت زیادی دارد و به دنبال آن هستیم تا دانش‌آموزان حوادث را بشناسند. همچنین لازم به ذکر است که این مانور در دبیرستان حضرت معصومه (س) ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۶ آذرماه ۹۸ برگزار شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۶ بهمن ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید