منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر از مشترکین صنعتی خوش حساب شرکت گاز استان قم

مشترکین صنعتی خوش حساب شرکت گاز استان قم مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این نشست، مدیرعامل و مدیریت امور مالی شرکت گاز استان قم، همچنین معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم، جناب آقای مهندس غضنفری به ارائه سخنرانی پرداختند.

 

در این جلسه مدیر عامل شرکت گاز استان قم با اهمیت پرداخت به موقع قبوض اظهار داشت: پرداخت به موقع قبوض در ارائه خدمت رسانی بهتر به مشترکین بسیار حائز اهمیت است.

علیرضا نصیری با اشاره به فعالیت مضاعف و شبانه روزی همکاران در این ایام و فصل سرد سال افزود: توسعه، به روزرسانی، ارتقاء تجهیزات و اغلب فعالیت‌های این شرکت منوط به پرداخت به موقع بدهی‌های مشترکین است.

وی خاطرنشان کرد: مشترکین خوش حساب کمک شایانی به شرکت گاز در ارائه خدمات بهتر به شهروندان در گازرسانی می‌کنند.

وی تأکید کرد: شرکت گاز استان قم تمام تلاش خود را در راستای خدمات رسانی بهتر به ویژه به بخش صنعتی در راستای حمایت از کالا و تولیدات داخلی و بهبود وضعیت اقتصاد ملی ارائه می‌نماید.

آقای نصیری تصریح کرد: مشترکین خوش حساب نیز شرکت گاز را در این مسیر حمایت کرده و علاوه بر نقش مؤثر در ارتقاء خدمات‌رسانی بهتر به مشترکین، نقش مهمی در بخش اقتصادی کشور و خودکفایی دارد.

وی در ادامه تأکید کرد: با تشویق و قدردانی از مشترکین خوش حساب می‌توان به فرهنگ‌سازی و تبیین فرهنگ پرداخت به موقع دیون و قبوض کمک کرد.

 

در ادامه مشاور استاندار قم در امور تولید و صنعت با تقدیر و تشکر از زحمات شرکت گاز استان قم گفت: تقریباً همه سطح استان قم از بخش شهری و روستایی از نعمت گاز بهره مند شدند و حتی روستاهایی با تعداد کم خانوار نیز گازرسانی شده است و این اقدامات جای بسی تشکر را دارد.

آقای نوپوش با تأکید بر اینکه شرکت گاز استان قم دارای رتبه دوم در سطح کشور است، افزود: این رتبه و موفقیت حاصل زحمات مدیران و کارکنان این شرکت است.

وی در پایان خدمت به مردم را بالاترین افتخار عنوان کرد و افزود: در قبال خدمات ارزنده و شبانه روزی شرکت گاز استان قم، پرداخت به موقع قبوض، کمترین کاری است که مشترکین محترم می‌توانند انجام دهند.

 

در ادامه جلسه، مدیرعامل شرکت کوبن کار به عنوان نماینده مدعوین گفت: گاز یکی از اصلی‌ترین نیازهای واحدهای تولیدی است که خوشبختانه طی چند سال اخیر روند گازرسانی به صنایع بهبود چشمگیری داشته است.

آقای حمیدی فر با اشاره به اهمیت بهره مندی صنایع و واحدهای تولیدی از یک سوخت مناسب و پاک افزود: شرکت گاز طی این چند سال با تعمیر و کنترل فشار گاز مانع از قطع شدن گاز واحدهای صنعتی شده است که این امر در برای واحدها بسیار حائز اهمیت است.

وی در پایان با تقدیر از خدمات رسانی و تلاش مجموعه شرکت گاز ابراز امیدواری کرد: این روند با تعامل دو طرفه صنایع و شرکت گاز استان شرایط بهتری را سپری کند.

 

در ادامه این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم ضمن تشکر از مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان قم اظهار داشتند: این شرکت، در شرایط مختلف گاز را در اختیار مشترکین قرار می‌دهد و خروجی این امر رونق صنعتی و تولیدی در استان است.

آقای غضنفری در ادامه به طرح راستی آزمایی واحدهای صنعتی میزان مصرف انرژی و تولیدات آنها اشاره کرد و افزود: در این طرح میزان انرژی‌های مختلف مصرفی واحدهای صنعتی مورد سنجش قرار می‌گیرد تا مشخص شود میزان تولیدات آن واحد با میزان انرژی مصرفی همخوانی دارد یا ندارد.

وی ادامه داد: بر اساس آمارهای ارائه شده حدود ۲۲۰۰ واحد صنعتی فعال در استان وجود دارد اکنون با پیمایش و بررسی واحدها بر مبنای این طرح می‌توان تعداد واقعی واحدهای تولیدی فعال را استخراج کرد.

وی تأمین زیرساخت‌ها را در مسیر تعالی بسیار حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: شرکت گاز استان قم موفق شده تا زیرساخت‌های لازم را به صورت مناسب و با نوسان یکنواخت در طول سال و فصول گرم و سرد برای مشترکین خانگی و صنعتی تأمین کند که استقرار این فعالیت با حفظ انرژی‌های بنیادی مجموعه و انرژی‌های کاری همراه با روح قانون بسیار دشوار است ولی این شرکت در اجرای آن موفق عمل کرده است.

آقای غضنفری خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان قم مجموعه پویایی است که علیرغم شرایط دشوار به حرکت بی وقفه خود ادامه می‌دهد که این امر منجر به رضایت مردم و تأمین حقوق مردم شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند افزود: باید برای تأمین رضایتمندی بیشتر و نیز بسترسازی برای سرمایه‌گذاری و توسعه و عمرانی این استان اقدامات زیادی صورت گیرد.

وی در ادامه به برگزاری همایش سرمایه‌گذاری در آینده نزدیک در استان قم خبر داد و افزود: تأمین زیرساخت‌ها یکی از اقداماتی است که باید برای جذب سرمایه‌گذار به استان انجام شود تا قم جاذبه بیشتری نسبت به دیگر استان‌ها برای سرمایه‌گذاری این افراد داشته باشد.

این مقام مسئول با بیان ظرفیت‌های بالای استان تصریح کرد: قم در محور مواصلاتی ۱۷ استان قرار دارد و نیز ۶۰ درصد از استان‌های صنعتی کشور با قم در ارتباط هستند که این امر بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری افراد خارج از استان فراهم کرده است.

آقای غضنفری در پایان سخنان خود تأکید کرد: هرچه تعداد مشتریان خوش حساب شرکت گاز بیشتر شود منابع مالی این دستگاه نیز در راستای خدمت رسانی بیشتر به مشترکین افزایش خواهد یافت و همان پول در عرصه عمل برای خدمات بهتر هزینه خواهد شد.

در پایان این نشست از تعدادی از مشترکین خوش حساب صنعتی با اهدای لوح، تقدیر شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۸ دی ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید