منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

افزایش ۲۵۰ درصدی اعتبارات مصوب در بخش گازرسانی به صنایع

سرپرست امور مالی شرکت گاز استان قم از افزایش ۲۵۰ درصدی اعتبارات مصوب در بخش گازرسانی به واحدهای صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، سید مسعود شمس الدینی با تأکید بر نامگذاری امسال مبنی بر رونق تولید افزود: گازرسانی به بخش صنایع در اولویت قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: امسال توجه بیشتری به صنایع شده و شرکت گاز استان قم موفق به جذب اعتبارات خاص از شرکت ملی گاز شده است تا زمینه‌های توسعه‌ای استان را فراهم کند.

وی ادامه داد: این حجم از اعتبارات در بخش صنایع موجب افزایش هفت برابری اعتبارات مصوب جهت توسعه واحدهای صنعتی شده است و اعتبارات ۱۸ میلیارد تومانی شرکت گاز استان قم را در سال گذشته به ۴۶ میلیارد تومان در امسال افزایش داده است.

عضو اصلی هیئت مدیره شرکت گاز استان قم یادآور شد: ۱۵ میلیارد تومان از اعتبارات مصوب در بخش صنایع مربوط به اجرای شبکه داخلی شهرک‌های صنعتی از طریق استانداری و شرکت شهرک‌های صنعتی تأمین اعتبار می‌شود.

شمس‌الدینی تصریح کرد: شرکت گاز استان قم گازرسانی را تا درب مجتمع‌ها و شهرک‌های صنعتی می‌رساند و اعتبار گازرسانی از ورودی شهرک تا واحد صنعتی از طریق شهرک‌های صنعتی تأمین می‌شود.

وی تعداد پیمان‌های منعقد شده در بخش صنایع را ۷ مورد اعلام کرد و افزود: برخی پروژه‌ها در سال ۱۳۹۸ تکمیل و عملیات اجرایی بخشی از پروژه‌های منعقد شده امسال آغاز شده و یا از ماه پایانی سال جاری آغاز خواهد شد و تا سال ۹۹ به بهره‌برداری خواهد رسید.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ بهمن ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید