منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

صرفه جویی در هزینه‌ها با طرح حذف قبوض کاغذی گاز

رئیس امور مشترکین منطقه ۲ شرکت گاز استان قم گفت: طرح حذف کامل قبوض کاغذی نیازمند همکاری بیشتر مردم در ثبت و اعلام شماره های تلفن است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، محسن ابرقویی افزود: همزمان با تصمیمات شرکت ملی گاز ایران مبنی بر حذف قبوض کاغذی، برداشت اطلاعات تلفن از طریق سایت، سامانه پیامکی و پرسنل کنتورخوان در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: مشترکین می توانند شماره تلفن همراه خود را از طریق سامانه پیامکی با ارسال پیامک به صورت (از چپ به راست: عدد یک – علامت ستاره – شماره اشتراک) (شماره اشتراک*۱) به شماره ۱۰۰۰۱۹۴ و یا مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران به آدرس http://ghabz.nigc.ir جهت دریافت پیامکی قبوض ثبت نمایند.

وی در ادامه از فعالسازی امکانی برای تغییر و حذف شماره تلفن ها در این سامانه خبر داد و گفت: با ارسال پیامک به صورت (از چپ به راست: عدد دو – علامت ستاره – شماره اشتراک) (شماره اشتراک*۲) به ۱۰۰۰۱۹۴ می توان نسبت به حذف شماره تلفن همراه اقدام نمود.

ابرقویی با تأکید بر اهمیت اجرای این طرح گفت: در صورت اجرای کامل آن و ثبت همه شماره تلفن ها از مشترکین، در هزینه‌های شرکت صرفه جویی خواهد شد و این هزینه صرف امور مهم‌تر در ارائه خدمات رسانی بهتر به مشترکین خواهد شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر علاوه بر ارسال قبض کاغذی، میزان مصرف و بدهی مشترکین از طریق پیامک نیز به مشترکین اعلام می شود تا مردم در فصل سرما دچار سردرگمی و مشکل نشوند.

وی یادآور شد: این طرح در راستای ارائه خدمات بهتر در بستر دولت الکترونیک و رفع مشکلاتی چون عدم دریافت قبض کاغذی به دست مشترکین به ویژه در مجتمع های مسکونی بزرگ انجام می شود تا همه مشترکین از میزان مصرف و صورتحساب خود مطلع باشند.

وی در پایان از فعالسازی و بهره برداری امکان پرداخت قبوض و استعلام صورتحساب از طریق نرم افزار بله طی چند روز آینده خبر داد و افزود: از این طریق نیز مشترکین می توانند به راحتی قبوض گاز خود را پرداخت کنند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب