منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

حرکت به سمت تعالی سازمانی، حرکتی است جهت دستیابی به رشد و بهبود مستمر

مدیرعامل شرکت گاز استان قم، از آمادگی و استقبال شرکت گاز استان قم را در سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری افزود: این دوره ارزیابی با حضور ارزیابان محترم آقایان مهندس اسماعیل‌پور (سر ارزیاب)، شریفی، پناهی نژاد، رضایی بخشی، سلیمانی و سرکار خانم اخلاقی و نیز با حضور کمیته‌های تعالی سازمانی (رهبری و استراتژی، کارکنان، زنجیره تأمین، مالی، زیرساخت، دانش و تکنولوژی، مهندسی و اجرا، بهره‌برداری و روابط با مشتری، مسئولیت‌های اجتماعی) در تاریخ‌های ۲۴ لغایت ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸ در شرکت گاز استان قم برگزار می‌گردد.

ایشان یادآور شد: با توجه به اهمیت سیستم‌های مدیریتی و تعالی سازمانی به منظور شناسایی نقاط بهبود و توسعه رویکردها، این شرکت انجام فرآیند ارزیابی را جهت یادگیری و بهبود عملکرد سازمان، فرصتی ارزشمند دانسته، و پیمودن در مسیر تعالی سازمانی را به‌عنوان یک ابزار مفید، جهت رشد مستمر و دستیابی به مأموریت و اهداف کلان شرکت، در خط‌مشی کار قرار داده است.

وی در رابطه با رویکردهای کمیته‌ها اذعان داشت: با عنایت به اینکه رویکرد اصلی ارزیابی، یادگیری و افزایش دانش در سطح سازمان است، کارکنان رویکردهایشان را در قالب منطق رادار ارائه می‌نمایند و نیز در همین قالب ارزیابی می‌شوند، و باعث خوشنودی است که در این سال نسبت به سال گذشته، نه تنها رویکردهای کمیته‌ها تنوع و توسعه بیشتری داشته، بلکه رویکردهای سال گذشته نیز اصلاح شده، که این امر جزء اقدامات توسعه‌ای و بهبود سازمان بوده است.

نصیری تصریح کرد: طبق هماهنگی‌های بعمل آمده، سعی شده نهایت همکاری و هماهنگی بین دبیرخانه تعالی و کمیته‌های تعالی سازمان در بالاترین حد ممکن، جهت آمادگی و حضور اثربخش در فرآیند تعالی سازمانی صورت گیرد وی از اقدامات ارزنده و شاخص امسال نسبت به سالهای قبل، فرایندهای مدیریت ریسک، مدیریت دانش، مدیریت OLA را نام برد.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت تعالی سازمانی و بهره‌گیری سازمان‌ها برای حرکت رو به رشد، شرکت گاز استان قم در سال گذشته تقدیرنامه سه ستاره اخذ نموده، که امید است، با توجه به اقدامات انجام گرفته در جهت هر چه بهتر پیشرفت امور و با اتکا بر مساعدت مدیران و با تلاش‌های همه کارکنان و نیز با تعامل با کلیه ذینفعان این سازمان و با پیمودن مسیر صحیح تعالی، به بالاترین امتیاز ممکن دست یابد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

 

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب