منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری آیین افتتاحیه سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آیین افتتاحیه سومین دوره ارزیابی مدل سرآمدی شرکت ملی گاز ایران با حضور مدیر عامل، مدیران و رؤسای ستادی، اعضای کمیته‌های تعالی سازمانی شرکت گاز استان قم و ارزیابان محترم به سرپرستی جناب مهندس اسماعیل پور و آقایان شریفی، پناهی نژاد، رضایی بخشی، سلیمانی و سرکار خانم اخلاقی در مورخ ۲۴ دی ماه ۱۳۹۸ در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی برگزار گردید.

علیرضا نصیری مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن خوش آمد گویی به ارزیابان محترم، گزارشی از عملکرد این شرکت در یک سال اخیر ارائه نمود و افزود: شرکت گاز استان قم اقدامات بسیار مناسبی را در جهت بهره‌جویی از توانمندی‌های سازمان در تغییر تهدیدها به فرصت‌ها و برآورده کردن نیازهای ذینفعان انجام داده است و بیان کرد: با توجه به تأثیر نظام‌های نوین مدیریتی بر افزایش کیفیت خدمات به مشتریان و کلیه ذینفعان، به کارگیری استانداردهای سیستم‌های کیفیت و حرکت به سمت تعالی سازمانی در گاز قم یک خط مشی است.

وی حضور نیروهای متخصص، متعهد، با تجربه و باتقوا را از بزرگترین سرمایه‌های شرکت گاز استان قم برشمرد و تصریح کرد: استفاده از خرد جمعی و اخذ تصمیمات به صورت گروهی یکی از مؤلفه های موفقیت این شرکت می باشد.

ایشان تصریح کرد: ضریب نفوذ گاز شهری ۵/۹۹ درصد می‌باشد و نیم درصد باقیمانده مربوط به مناطقی است که تازه در حال احداث می باشند. وی افزود: ۶ شهر استان قم به متراژ ۳۶۰۰ کیلومتر گازرسانی شده است و نیز از ۱۵۶ روستا، تعداد ۱۱۵ روستا در حال بهره‌برداری از گاز می‌باشند و مابقی نیز در آستانه گازرسانی و یا بررسی می‌باشند

وی ادامه داد: ۱۳ شهرک صنعتی و ۱۰۰۰ واحد صنعتی گازرسانی شده است و به زودی ۶ شهرک صنعتی جدید از گاز بهره‌مند خواهند شد. ایشان همچنان بیان کرد که در حال حاضر پروژه گازرسانی به ۲۰ روستای قاهان که مناطقی بسیار سخت و سنگی می‌باشد در دست اقدام می‌باشد که با لطف خداوند و عزم و اراده همکاران و پیمانکاران شرکت گاز استان قم، ۱۲ روستا به بهره‌برداری رسیده است و مقرر گردیده مابقی آنها تا ایام الله دهه فجر سال جاری از گاز طبیعی بهره‌مند شوند.

ایشان اذعان داشت: شرکت گاز استان قم، در نظرسنجی سازمان اداری و استخدامی مقام دوم را کسب نموده و نیز این شرکت اولین دستگاه برتر در زمینه عفاف و حجاب در استان قم معرفی گردیده است. وی افزود: این شرکت نیز در بحث وصول مطالبات در مقام دوم استان می باشد.

ایشان یادآور شد: این شرکت انجام فرآیند ارزیابی را جهت یادگیری و بهبود عملکرد سازمان، فرصتی مغتنم شمرده، و بر این نکته تأکید داشتند که انشاالله با انتقال و ثبت تجربیات موفق و ارائه نقاط بهبود، یادگیری‌هایی جهت بهبود مستمر صورت گیرد.

در ادامه آقای اسماعیل پور به عنوان سرارزیاب تیم ارزیابی گفت: کمیته‌های تعالی سازمانی سعی نمایند اقداماتشان را بر اساس منطق رادار ارائه نمایند. وی افزود که نیت ارزیابان تحریک ذهن مدیران کمیته‌ها و کارکنان به سمت و سویی است که غایت آن رسیدن به یادگیری و بهره‌وری و کارایی بهتر و عالی‌تر است. همچنین ارزیابان در سخنان خود بر این نکته تأکید داشتند که هدف از ارزیابی یک فرآیند یادگیری چند جانبه است که این نیز امری مفید در جهت تعالی سازمان تلقی می‌گردد.

شایان ذکر است، ارزیابان محترم طی سه روز از ۲۴ لغایت ۲۶ دی ماه به ارزیابی عملکرد شرکت گاز استان قم در قالب معیارها و زیر معیارهای مدل تعالی سازمانی و نتایج آن خواهند پرداخت که در هر حوزه کارشناسان شرکت به سؤالات ارزیابان پاسخ خواهند داد.

   

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب