منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

قم نخستین استان سبز خواهد بود

مدیرعامل شرکت گاز استان قم گفت: قم تا سال آینده به عنوان نخستین استان سبز کشور معرفی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای علیرضا نصیری با اشاره به طلیعه چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر مقدس قم افزود: ان‌شاءالله در سال آینده حدود هشت روستای دیگر به شبکه گازرسانی استان متصل خواهند شد و استان قم می‌تواند به عنوان اولین استان سبز کشور اعلام موجودیت کند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: استان قم دارای شش شهر است که همگی از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

وی خاطر نشان کرد: از ۱۶۰ روستایی که در این استان قابلیت گازرسانی دارند، در حال حاضر گازرسانی ۱۳۵ روستا به بهره برداری رسیده و هم اکنون با ظرفیتی بیش از ۴۲۰ هزار اشتراک گاز در استان در خدمت مردم هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیز ۲۱ روستای بخش قاهان که از مناطق سردسیر استان قم است گازدار شدند که ان‌شاءالله تا پایان امسال سایر روستاهای آن بخش و دهستان قاهان به بهره برداری خواهند رسید.

ایشان بیان داشت: ان‌شاءالله تا پایان امسال حدود ۱۶ روستای باقیمانده که قابلیت گازرسانی دارند به بهره‌برداری خواهند رسید.

نصیری افزود: امسال ۱۲ روستای بخش دهستان قاهان به بهره برداری رسیده و همچنین روستاهای شریف آباد و سعدآباد و نیز روستای خرم آباد در بخش سلفچگان و همچنین سایر روستاهای بخش قاهان تا پایان امسال از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

وی تأکید کرد: گازرسانی به روستاها جز امیال پدران ما بوده و در دوران انقلاب اسلامی موفق شدیم قلب سنگ‌ها را شکافته و با لوله‌کشی، گاز را به روستاهای دوردست برسانیم.

وی از بهره‌برداری از پروژه های گازرسانی به روستاهای استان تا پایان سال جاری و ابتدای سال آینده خبر داد و گفت: اعتبارات گازرسانی به واحدهای صنعتی استان قم نیز در سال جاری با هدف رونق کار و تولید بیش از ۲۵۰ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اشاره به شعاع ۱۲۰ کیلومتری عدم استقرار صنایع شهر تهران، حضور گسترده فعالان تولیدی و صنعتی در استان را مورد توجه قرار داد و گفت: در حال حاضر بیش از ۳۷۰۰ واحد صنعتی در بخش‌های مشترکین جزء و عمده را تحت پوشش گاز قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه امروزه سبد انرژی گاز عامل اصلی توسعه پایدار کشور جمهوری اسلامی ایران است، گفت: باید در این راستا اقدامات لازم انجام شود تا مشکلات زیرساختی برای سرمایه گذاران وجود نداشته باشد.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان قم در سال ۹۷ رتبه دوم در کسب رضایتمندی مردم را در سطح کشور کسب کرده است، گفت: در حال حاضر ۹۹.۵ درصد بخش شهری و ۹۵ درصد از بخش روستایی استان قم از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

نصیری در پایان تصریح کرد: امروز همه تلاش خود را برای خدمتگزاری به مردم و گازرسانی به همه نقاط استان و نگهداری و مقاوم سازی تأسیسات گازی به کار گرفته‌ایم تا گاز مستمر و ایمن را به نحو احسن در اختیار واحدهای مسکونی و صنعتی قرار دهیم.

همچنین لازم به ذکر است که در حاشیه مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۸، میز خدمت شرکت گاز استان قم جهت پاسخگویی به مشترکین محترم برپا شد و آنان مشکلات و مسائل خود را با مسئولین حاضر در میان گذاشتند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب