منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری ۱۸ دوره آموزشی از ابتدای سال جاری در شرکت گاز استان قم

سرپرست واحد آموزش شرکت استان قم از برگزاری ۱۸ دوره آموزشی تخصصی و عمومی طی هشت ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا عبدی افزود: در هشت ماهه اخیر ۱۰ دوره تخصصی و هشت دوره عمومی ویژه کارکنان، پرسنل و پیمانکاران این شرکت برگزار شده است.

وی سرانه برگزاری دوره‌های آموزشی در مدت مذکور را ۲۷ ساعت اعلام کرد و گفت: برگزاری این دوره‌ها برای ارتقای سطح آگاهی و مهارتی کارکنان شرکت امری ضروری است.

وی هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی را ارتقای دانش و آگاهی کارکنان، به‌روزرسانی و آشنایی کارکنان با علوم، فنون و تکنولوژی‌های جدید و نیز بازآموزی و حفظ اطلاعات کارکنان و نیروهای پیمانکارانی که قصد همکاری با شرکت گاز را دارند، عنوان نمود.

وی خاطرنشان کرد: تشریح الزامات و مستندسازی استاندارد مدیریت زیست‌محیطی  ISO14001، اصول و مبانی GIS و کاربردهای آن در صنعت نفت، روانشناسی صنعتی، تخلیه هوای خطوط و شبکه‌های گازرسانی، حقوق شهروندی در نظام اداری، تشریح الزامات و مستندسازی استاندارد جوش ISO3834، اصول تغذیه سالم، اصول و مفاهیم پدافند غیرعامل، مدیریت واکنش در شرایط اضطراری و قانون تأمین اجتماعی و مدیریت دارایی‌های فیزیکی برخی از عناوین دوره‌های برگزار شده توسط این واحد است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب