منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

۱۲ ایستگاه به چرخه مانیتورینگ شرکت گاز استان قم افزوده می شود

رئیس واحد اندازه گیری شرکت گاز استان قم از اضافه شدن ۱۲ ایستگاه تقلیل فشار CGS، CNG و صنعتی عمده به چرخه مانیتورینگ این شرکت تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، سید رضا موسوی نیا فر افزود: تا پایان امسال تعداد ایستگاه‌ها و صنایعی که مورد مانیتورینگ قرار می گیرند به ۲۳ ایستگاه می‌رسد.

وی با اشاره به اهمیت پایش و کنترل مستمر و آنلاین میزان مصرف و وضعیت ایستگاه ها ادامه داد: این افزایش ایستگاه ها بر اساس دستور ابلاغی از شرکت ملی گاز ایران در سراسر استان های کشور انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: هزینه های مانیتورینگ و پایش آنلاین ۱۲ ایستگاه جدید از بودجه‌های غیر عمرانی شرکت گاز استان قم تأمین شده است.

موسوی نیا بیان کرد: در حال حاضر ایستگاه ها با درجه اهمیت بالاتر در اولویت برای اتصال به سیستم مانیتورینگ قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: در صورت تأمین اعتبارات لازم تا پایان سال آینده ۶۰ ایستگاه در سطح استان قم به سیستم مانیتورینگ متصل خواهند شد.

وی در پایان تعداد کل ایستگاه‌های گاز استان شامل ایستگاه‌های تقلیل فشار (TBS) و (CGS) و CNG ها و مشترکین ایستگاه های صنعتی پرمصرف در سطح استان قم بیش از ۶۰۰  ایستگاه اعلام کرد.

وی در پایان تعداد کل ایستگاه‌های تقلیل فشار اعم از جایگاه‌های CNG و مشترکین عمده و صنعتی در سطح استان قم را بیش از ۶۰۰ ایستگاه عنوان کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب