منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

شفافیت و قانونمندی اهداف کمیسیون مناقصات شرکت گاز استان قم

رئیس کمیسیون مناقصات شرکت گاز استان قم از ترکیب جدید این کمیسیون در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم و نیز بهره‌گیری از توان پیمانکاران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علی گودرزی در مصاحبه‌ای گفت: با توجه به اینکه شرکت‌ها، ارگان، سازمان‌ها و نهادهای دولتی جهت انجام امور خدماتی، پشتیبانی و اجرایی خود مکلف به درج آگهی و انتخاب پیمانکار بر اساس ماده ۱ قانون مناقصات می‌باشند، شرکت گاز استان قم نیز نسبت به انجام مراحل برگزاری مناقصات بر اساس قانون مناقصات اقدام می‌نماید.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سیاست‌ها و اهداف تعریف شده درصدد آن هستیم که با استفاده کامل از سامانه ستاد ضمن بهره‌گیری از توان پیمانکاران داخلی استان در بهترین وجه شرایط خدمات رسانی بهتر به مردم قم را تسهیل می‌نماییم.

وی با تأکید بر حضور کلیه اعضاء در موعد مقرر و به صورت منظم در جلسات افزود: پیمانکاران باید از طریق سامانه الکترونیکی در سامانه ستاد ثبت نام کرده و سپس مناقصات با حضور پیمانکاران در جهت شفاف سازی و پرهیز از شبهات برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: نمایندگان پیمانکاران می توانند با ارائه معرفی نامه به صورت کتبی به کمیسیون در مراسم مناقصه شرکت کنند.

گودرزی بررسی اسناد مناقصه بر اساس ضوابط و قوانین حاکم بر قانون مناقصات و همچنین شرایط درج شده در آگهی مناقصات و قیمت پیشنهادی مناقصه گران و انتخاب برنده را از جمله وظایف اصلی این کمیسیون اعلام کرد.

وی تصریح کرد: اخیراً با اجرای سامانه ستاد در شرکت گاز استان قم تغییرات بسیار مثبت در جهت شفاف‌سازی در مسیر انتخاب پیمانکاران چه در معاملات کوچک، متوسط و بزرگ به وجود آمده است.

وی تصریح کرد: ترکیب اعضا با توجه به دستورالعمل‌های جدید در سامانه ستاد شامل رئیس کمیسیون، عامل ذی‌حساب و عضو فنی می‌شود.

ایشان تأکید کرد: بر اساس قانون جلسات کمیسیون مناقصات با توجه به زمان‌های اعلام شده در آگهی اطلاع‌رسانی مناقصه و یا سامانه ستاد در زمان و مکان مقرر برگزار می‌شود.

وی در پایان بیان کرد: با توجه به صراحت قانون در زمان‌بندی مراحل کار پیمان، ما مکلف به رعایت زمان‌های تعیین‌شده جهت اطلاع‌رسانی، بررسی پیشنهادات توسط پیمانکاران، بازدید از محل و ارائه پیشنهاد، بررسی اسناد توسط کمیته فنی و بازرگانی، اعلام اصلاحات در موعد مقرر به پیمانکاران هستیم لذا روند برگزاری مناقصه تابع این زمان‌بندی‌ها می‌باشد و امکان هیچ‌گونه کاهش زمانی در این روند وجود ندارد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب