منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

گفتگو با ورزشکار با اخلاق و پر انرژی شرکت گاز استان قم

مسئول نگهداری و تعمیرات شبکه و انشعاب منطقه یک گاز قم در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ورزش باعث ایجاد نشاط در محیط کار و زندگی شخصی افراد می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، داود شمس به عنوان یکی از ورزشکاران و مدال آوران این شرکت افزود: ورزش باعث افزایش ایمنی بدن می شود و ایستادگی و مقاومت بیشتری در مقابل بیماری ها و اتفاقات غیرمنتظره به وجود می آورد.

وی با اشاره به فعالیت در دو رشته ورزشی گفت: ورزش را از سن نوجوانی آغاز کرده ام و اکنون به صورت حرفه ای سه سال است که فعالیت دارم.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر در دو رشته ورزشی آمادگی جسمانی و دو میدانی به صورت تخصصی فعالیت می کنم.

شمس ادامه داد: در سال ۹۶ مقام اول در مسابقات آمادگی جسمانی استان، دو و میدانی ۸۰۰ متر صنعت نفت و مسابقات کارکنان ادارات استان قم در رشته آمادگی جسمانی و نیز مقام دومی در رشته دو ۱۰۰ متر کسب کرده ام.

وی اضافه کرد: امسال نیز در مسابقات آمادگی جسمانی استان قم مقام دوم و در مسابقات ادارات مقام اول را به دست آورده ام.

وی بیان کرد: آمادگی جسمانی یعنی داشتن قلب، عروق خونی، ریه و عضلات سالمی که فرد بتواند به بهترین نحو کارها و وظایفش را انجام دهد و با شور و نشاط در فعالیت‌های ورزشی و تفریحات سالم شرکت کند.

شمس تأکید کرد: تغذیه سالم و کامل، خواب به موقع و کافی، تحرک بدنی و ورزش صحیح به مدت حداقل ۱۵۰ دقیقه در هفته بسیار عالی است و سلامتی افراد را تضمین می کند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب