منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر از کارکنان پیمانکاری امور مشترکین استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آیین تقدیر و تشکر از کارکنان پیمانکاری امور مشترکین، با حضور مدیر عامل، هیئت مدیره، مدیران ارشد، روسای مناطق و پرسنل امور مشترکین، به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زهرا (س) در مورخ ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۸ در سالن باقرالعلوم (ع) ساختمان مرکزی این شرکت برگزار گردید.

علیرضا نصیری مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن تشکر و قدردانی از کارکنان مذکور گفت: شرکت گاز استان قم در خصوص رضایتمندی شهروندان، موفق به کسب رتبه دوم در سطح کشور گردیده، که قسمت عظیمی از این رویکرد به دلیل زحمات و حسن رفتار صحیح نیروهای خدوم امور مشترکین در قسمت‌های کنتورخوانی و پاسخگویی می باشد.

وی بیان کرد: آمارهای استخراج شده از وضعیت کاری این واحد نشان دهنده این است که میزان شکایت‌های دریافتی در مراجع رسمی به کمترین میزان ممکن رسیده، همچنین وضعیت ارتقاء و به‌روزرسانی دستگاه‌های اندازه‌گیری در شرایط مطلوبی قرار دارد. میزان تعدیل صورت حساب‌ها که به طور مستقیم به صحت عملکرد افراد وابسته است بسیار کمتر از حد استاندارد است.

علیرضا نصیری افزود: در راستای اهداف تعالی سازمانی عزم شرکت گاز استان قم بر آن است که در رتبه‌بندی شرکت‌های گاز استانی به جایگاه مطلوب دست یابد و بجز برتری آمار و ارقام، متمایز نیز باشد.

 وی در خصوص طرح ملی حذف قبوض کاغذی و اطلاع‌رسانی صحیح به مشترکین اضافه کرد: بیش از ۸۰% از شماره‌های تلفن همراه مشترکین جمع‌آوری شده که به زودی این آمار می‌بایست به ۱۰۰% افزایش یابد که این امر همیاری و مساعدت شما نیروهای زحمتکش را طلب می‌کند. ایشان همچنین از تلاش‌ها و زحمات مجموعه مدیریت بهره‌برداری و پیمانکاری شرکت بهارستان مطهر تشکر نمود.

در ادامه جلسه آقای پاکدامن مقدم مدیر بهره‌برداری، گزارش عملکرد جامعی در خصوص پیمان تجمیعی مشترکین ارائه نمود. او با اشاره به اینکه در پیمان امور مشترکین ۹۵ نفر در سطح استان قم در حال فعالیت می باشند، گفت: با توجه به تلاش روزافزون پرسنل، این مدیریت موفق گردیده با کنترل بعمل آمده، تعدیلات صورتحساب ها را به حداقل رساند. وی افزود: در جهت تحقق درآمدهای شرکت از طریق قرائت به موقع و صحیح کلیه مشترکین با کنترل شاخص هایی از قبیل شاخص عدم قرائت سنواتی، کنتورهای خراب، تعدیل صورت حسابهای ناشی از اشتباه، این واحد به این موفقیت نایل آمده که قرائت موفق کنتورهای مشترکین رشد قابل توجهی داشته باشند. وی در خصوص مزایای پیمان تجمیعی توضیحاتی ارائه کرد و اذعان داشت: آمار قرائت کنتورها قبل از اجرای پروژه به صورت تجمیعی ۸۵ درصد بوده در حالی که این آمار اکنون به بیش از ۹۰% افزایش داشته است.

در پایان این جلسه از کارکنان منتخب امور مشترکین این شرکت، با اهداء لوح تقدیر و گل، تشکر و قدردانی گردید.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب