منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری جلسه اضطراری کمیته سلامت و بهداشت به جهت اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، جلسه کمیته سلامت و بهداشت شرکت گاز استان قم به ریاست مدیرعامل و اعضای این کمیته در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۴ تشکیل گردید و پاره‌ای از تصمیمات و اقدامات به منظور کاهش انتشار ویروس کرونا و بیماری‌های حاد اتخاذ گردید.

در این راستا ثبت اثر انگشت کارمندان در دستگاه ثبت ورود و خروج به دلیل امکان انتقال ویروس، تا اطلاع ثانوی لغو گردید. همچنین مقرر گردید ماسک و محلول ضد عفونی کننده و دستکش در بین پرسنل توزیع گردد.

در این خصوص واحد HSE به عنوان پیشانی مبارزه با این موضوع، از مدیر عامل، اختیارات ویژه‌ای اخذ نمود و مقرر شد موارد آموزشی با همکاری واحد محترم روابط عمومی اطلاع رسانی گردد. همچنین تصمیم گرفته شد حسب بخش‌نامه‌های دانشگاه علوم پزشکی، از کلیه اجتماعات غیر ضروری خودداری گردد.

در پایان مقرر گردید واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست به صورت مداوم آخرین اخبار و اطلاعات ارسالی از مراجع ذیصلاح را دریافت، و همکاران را از آخرین وضعیت مطلع نماید.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب