منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

آمادگی شرکت گاز استان قم برای مقابله با ویروس کرونا

در راستای عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر موظف بودن همه دستگاه‌ها بر همکاری همه جانبه با وزارت بهداشت در پیشگیری، کنترل و مهار ویروس کرونا، شرکت گاز استان قم اقداماتی در این راستا انجام داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه تمام اقدامات لازم برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا را انجام می‌دهیم گفت: به حول و قوه الهی با تمهیدات پیشگیرانه، رعایت بهداشت فردی، تقویت سیستم ایمنی خود و نداشتن هرگونه اضطراب و نگرانی خواهیم توانست بر این ویروس غلبه کرده، بر اوضاع مسلط و شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

نصیری در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش تمام همکاران به خصوص کارگروه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز استان قم خاطرنشان کرد: در همان روزهای آغازین شیوع این ویروس، کارگروهی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز استان قم تشکیل شد و اقداماتی نیز برای مقابله با این ویروس نیز به انجام رسید.

مدیرعامل شرکت از استان قم، خاطرنشان کرد: در جلسات این کارگروه مقرر شد، خدمات غیرحضوری به مشترکین شرکت گاز استان قم جهت تردد کمتر به ادارات گاز استان قم صورت گیرد.

این مقام مسئول تأکید کرد: حسب ابلاغ کتبی ستاد شرکت ملی گاز ایران و مصوبات کمیته استانی در راستای مقابله با ویروس کرونا و رعایت بهداشت مقرر شد، رستوران، نماز جماعت و مراسم زیارت عاشورای روزهای دوشنبه، موکول به رفع مشکلات موجود گردید.

ایشان همچنین در ادامه از تجهیز همکاران کنتور خوان به ماسک و وسایل ضدعفونی‌کننده خبر داد و افزود: اقداماتی نظیر حذف ثبت اثر انگشت کارکنان، توزیع دستکش، ماسک و محلول ضدعفونی‌کننده بین کارکنان، حذف جلسات غیرضروری و کلاس‌های آموزشی نیز انجام شده است.

وی ضمن تأکید بر ارائه خدمات به صورت غیرحضوری و تلفنی افزود: جهت جلوگیری از مراجعات حضوری به ادارات گاز استان، این شرکت طی اطلاعیه‌ای شماره تلفن‌های واحدهای مختلف را به دستگاه‌های اجرایی استان اعلام نمود.

نصیری در پایان اظهار داشت: تلاش‌های پزشکان، پرستاران، خدمه و کلیه پرسنل خدوم و زحمت‌کش که این روزها در خط مقدم این حرکت جهادی هستند قابل تقدیر و ستایش است. ایشان همچنین از زحمات همکاران حوزه منابع انسانی، HSE، روابط عمومی و دیگر اعضای کارگروه مقابله با ویروس کرونا شرکت گاز استان قم در راستای صیانت از حفظ سرمایه‌های ارزشمند انسانی شرکت با ارائه خدمات بهداشتی در مقابله با بیماری کرونا، سپاسگزاری نمود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب