منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

جلسه هماهنگی و آماده باش نیروهای شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، با توجه به آغاز روز کاری سال جدید، جلسه هماهنگی اولیه با رعایت تمهیدات بهداشتی متناسب با پروتکل ابلاغی برگزاری جلسات، با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و اعضاء کمیته مقابله با ویروس کرونا در روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱/۵ در سال کنفرانس ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.

در ابتدای جلسه جناب آقای علیرضا نصیری مدیرعامل شرکت، ضمن تبریک سال جدید از زحمات کلیه همکاران که با تلاش های دلسوزانه خود و به رغم مشکلات و کمبودها و تنگناهای جدی اقتصادی موفق به اجرای اهداف استراتژیک شرکت شده اند، تشکر و قدردانی نمود.

همچنین از پیگیری ها و هماهنگی های مسئول و اعضاء کمیته مقابله با ویروس کرونا در اجرای پروتکل های ابلاغی رعایت مسائل بهداشتی تشکر و بر پیگیری موارد مرتبط تأکید داشتند.

در ادامه جلسه ضمن تأکید بر حفظ آماده باش نیروهای عملیاتی و ارائه خدمات ضروری به مردم، بر رعایت بهداشت و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا تأکید شد.

ساعت کاری کارکنان واحدهای غیر عملیاتی نیز بر اساس دستورالعمل‌های صادره از شرکت ملی گاز ایران و استانداری تنظیم شد.

با توجه به خطر سیل در استان، مقرر شد گروه‌های عملیاتی اقدامات لازم را برای تمهیدات مقابله با سیل انجام دهند.

همچنین مقرر شد واحدهای مختلف شرکت، آمادگی لازم را جهت انجام خدمات داشته باشند و کارکنان نیز ضمن اجتناب از سفرهای خارج از شهر، به صورت دورکاری امور محوله را انجام دهند و در مواقع نیاز، به شرکت فرا خوانده شوند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب