منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر مدیرعامل شرکت گاز استان قم از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری مدیرعامل این شرکت طی پیامی به ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان، از تلاش های شبانه روزی و ایثارگرانه کادر پزشکی، تقدیر و تشکر به عمل آورد. متن پیام بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر قدیر

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان قم

با عرض سلام و نهایت احترام

بار دیگر مردم شریف ایران اسلامی نظاره‌گر تلاش‌های شبانه‌روزی و ایثارگرانه پزشکان، پرستاران، کمک بهیاران، بهورزان، همکاران خدمات سلامت در شبکه‌های بهداشتی و درمانی، مسئولین، مدیران، رؤسای بیمارستان‌ها می‌باشند که در این شرایط دشوار، یادآور دوباره قهرمانی‌ها و رشادت‌های دوران جنگ تحمیلی برای ایجاد آرامش و امنیت در جای جای ایران اسلامی بوده و سختی‌ها و خطرات را به جان خریده و با ازخودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماران مبتلا آمده‌اند. این جانفشانی جلوه‌ای ناب و بی‌نظیر از احسان و نیکوکاری و ثبت تصاویری ماندگار از عشق و عرفان در دفتر زرّین تاریخ ایران اسلامی را در این ایام رقم زده است.

درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه به محضر شما که مظهر مِهر هستید و از تبار باران، فروغ مهرتان روشنی‌بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است.

بدینوسیله از همه شما عزیزان تقدیر و تشکر نموده و اطمینان داریم که ملت شریف ایران، بیماران و خانواده‌های ایشان قدردان زحمات و تلاش‌های ایثارگرانه شما بوده و پاداش الهی نیز قطعاً شامل حال شما خواهد شد.

همه همکاران این شرکت از خداوند متعال برای شما خادمان واقعی ملت و سرمایه‌های بی‌نظیر و عظیم کشور، عزت، عافیت، سربلندی و عاقبت بخیری مسئلت می‌نماییم.

علیرضا نصیری

مدیرعامل شرکت گاز استان قم

۱۳۹۹/۱/۱۸

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب