منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر مدیرعامل شرکت گاز استان از ریاست محترم مرکز سلامت کار و خانواده قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری مدیرعامل این شرکت طی پیامی به ریاست محترم مرکز سلامت کار و خانواده قم، به پاس اقدامات صورت گرفته در راستای پیشرفت و ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و اقدامات بسیار خوب و مؤثر در حوزه سلامت، تقدیر و تشکر به عمل آورد. متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای دکتر عظیمی

ریاست محترم مرکز سلامت کار و خانواده قم

با عرض سلام و احترام

کدامین کلام در قاموس طبیعت زیباتر از مهربانی و کدامین غزل در کتاب هستی شورانگیزتر از خدمت به همنوعان است و بالاتر از همه چه لذتی دل‌نشین‌تر از نشاندن لبخندی بر لب‌ها و تسکین دردها و مرهم نهادن بر زخم‌ها و جان انسانی را حیات دوباره بخشیدن که به مصداق آیه شریفه « و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا » هر کس نفسی را حیات بخشد همانند آن است که همه انسان ها را حیات بخشیده است.

اینک به پاس اقدامات صورت گرفته در راستای پیشرفت و ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و اقدامات بسیار خوب و مؤثر در حوزه سلامت و همچنین مبارزه با ویروس جدید کرونا که نشان از جدیت، پیگیری و تلاش جنابعالی دارد را ارج نهاده، این لوح سپاس به رسم یادبود تقدیم حضور پر مهرتان می گردد.

امید است در پرتو عنایات حضرت ولی عصر (عج) و عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

علیرضا نصیری

مدیرعامل شرکت گاز استان قم

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب