منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

در سال ۹۸ تعداد ۱۸۴ مورد ملاقات حضوری مدیرعامل شرکت گاز استان قم با مردم انجام شده است

در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و سیاست های شرکت گاز استان قم مبنی بر پاسخگویی بدون واسطه به ذینفعان، طبق سنوات گذشته جلسات ملاقات مردمی با مدیر عامل در سال ۱۳۹۸ به طور منظم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیرعامل این شرکت گفت: در سال گذشته حداقل تعداد ۱۸۴ مورد ملاقات حضوری با مردم برگزار شده و علاوه بر آن تعداد زیادی ملاقات های بدون هماهنگی نیز در هر هفته صورت گرفته است.

علیرضا نصیری اظهار داشت: هدف از دیدار چهره به چهره با مردم، بررسی موضوعات مرتبط با گازرسانی و اقدام فوری برای حل آنان در چارچوب قانون در راستای مدیریت موثر، کارآمد و جهادی است.

وی یکی از استراتژی های محوری شرکت گاز استان قم، سرآمدی در عملیات و ارتقاء بهره وری و همچنین پاسخگویی سریع و صریح به درخواست های مشترکین عنوان کرد و افزود: اجرای صحیح این اصل حمایت از ارزش های والای انسانی را به دنبال دارد.

نصیری در ادامه بیان داشت: هر گونه خدمت و تلاش در جهت رضایت ارباب رجوع و مراجعانی که به خدمات ما نیاز دارند، رضایت و خشنودی خداوند را بدنبال دارد، پاسخگویی همراه با احترام قطعاً مصداق عبادت است.

وی تصریح کرد: بایستی نیازهای مشتریان درون سازمان و برون سازمانی شناسایی شود تا نهایتاً تمامی پیشنهادات منجر به صرفه جویی، سرعت عمل و رضایت ارباب رجوع حاصل گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اشاره به اینکه روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت ۷ الی ۹ صبح برای ملاقات حضوری همکاران محترم ( اعم از: رسمی، قرارداد مستقیم و ابواب جمعی پیمانکاران حجمی) و از ساعت ۹ صبح تا پایان وقت اداری برای ملاقات حضوری با مردم اختصاص یافته، بیان کرد: تمامی مشترکین شرکت گاز استان قم و متقاضیان ترجیحاً با هماهنگی با دفتر جهت تسریع در انجام کارها می توانند بصورت حضوری مشکلات خود را با مدیرعامل مطرح نمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب