منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

راه اندازی ویدئو کنفرانس در شرکت گاز استان قم

با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز به برگزاری جلسات تصمیم گیری و عملیاتی مدیران این مجموعه و توجه به پروتکل‌های ابلاغی در فاصله‌گذاری فیزیکی و اجتماعی، تصمیم به تجهیز سیستم ویدئو کنفرانس گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری بیان کرد: تکنولوژی ویدیو کنفرانس این امکان را می دهد که به واسطه برخورداری از ترمینال‌های سخت افزاری یا نرم افزاری و با کمک یک بستر مخابراتی مناسب، ارتباط زنده صوتی و تصویری بین دو یا چند مکان مختلف را بصورت همزمان برقرار نماید.

وی در ادامه افزود: با تأکید بر اینکه به اشتراک گذاشتن اسناد، فایلهای کامپیوتری، نمودارها و هر فایل تصویری، از دیگر امکانات این تکنولوژی ارتباطی می باشد اظهار داشت: انجام جلسات به صورت ویدئو کنفرانس، باعث کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از اتلاف وقت و از همه مهمتر کمک به فاصله گذاری بیشتر جهت پیشگیری از ویروس کرونا نیز شده است.

ایشان همچنین در راستای بهره برداری از سیستم ویدئو کنفرانس از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز تقدیر و تشکر نمود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب