منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدید سرزده معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم از شرکت گاز استان قم

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم و هیأت همراه به اتفاق نماینده بهداشت و درمان، در روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۲/۲۷ از شرکت گاز استان قم به صورت سرزده بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری مدیرعامل شرکت، ضمن خیر مقدم به آقای محمدرضا گروسی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم و هیأت همراه، با تشریح اقدامات انجام شده در خصوص پروتکل‌های بهداشتی پس از شیوع ویروس کورونا اظهار داشت: از ابتدای شیوع این ویروس و قبل از دریافت پروتکل‌های بهداشتی از سوی ستاد مبارزه با کورونا، شرکت گاز استان قم کمیته مبارزه با بیماری کورونا (کووید ـ ۱۹) را تشکیل داد و اقدامات لازم در خصوص جلوگیری از شیوع این ویروس صورت پذیرفت و پس از دریافت پروتکل‌های بهداشتی اقدامات مورد نظر را بهبود بخشیدیم.

در ادامه این بازدید، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم با حضور در واحدهای مختلف این شرکت، با کارکنان در خصوص نحوه ارائه خدمات به گفتگو پرداخت.

گروسی با تأکید بر توجه جدی به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در دستگاه‌های اجرایی استان گفت:‌ برخی از مردم به دلیل اطلاع نداشتن از خدمات غیرحضوری، در ادارات حضور پیدا می‌کنند، در حالی که نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و کارکنان شرکت گاز استان و اظهار رضایت از عملکرد شرکت در خصوص فعالیت‌های انجام شده متناسب با پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده و در زمینه ارائه خدمات غیر حضوری به مشترکین و برگزاری جلسات داخلی از طریق ویدئو کنفرانس، توضیحاتی در خصوص وضعیت مطلوب‌تر از لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارائه نمودند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در پایان ضمن تشکر از اعضای کمیته مبارزه با بیماری کورونا و کلیه همکاران محترم شرکت گاز استان قم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزام آور و ابلاغی افزود: موارد اعلام شده توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم و نماینده بهداشت و درمان را به مسئول کمیته مورد تأکید قرار داده و از خداوند متعال شفای کامل بیماران و رفع گرفتاری‌های جامعه از بیماری کووید ـ ۱۹ را مسئلت نمودند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب