منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان قم از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان

مدیرعامل شرکت گاز استان قم به همراه مدیران این شرکت، از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری در این بازدید اجرای این پروژه را یکی از مهمترین پروژه‌های گازرسانی در سطح روستاهای استان عنوان کرد و گفت: در حال حاضر گازرسانی به ۱۲ روستای قم در دستور کار قرار دارد.

وی در راستای اجرای پروژه‌های روستایی بر تسریع در پروژه‌ها تأکید کرد و افزود: در حال حاضر به بیش از ۹۹,۵ درصد از مناطق شهری و ۹۲,۵ درصد از مناطق روستایی استان قم گازرسانی شده است و قم به زودی اولین استان سبز ایران خواهد شد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به سال جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: اجرای به موقع و سریع‌تر پروژه‌های گازرسانی می‌تواند بستر لازم برای ارتقاء و جهش بخش تولید را فراهم کند.

نصیری با اشاره به اینکه از تعداد ۱۶۱ روستای استان قم تاکنون ۱۴۹ روستا از نعمت گاز برخوردارند، گفت: این شرکت با وجود برخی محدودیت‌ها، برنامه‌هایی برای گازرسانی به همه روستاهای استان را دنبال خواهد کرد.

وی در ادامه این بازدید در کارگاه‌های پیمانکاران اجرایی این پروژه، حضور پیدا کرد و بر رفع مشکلات پیمانکاران جهت تسریع در اتمام پروژه‌ها تأکید نمود.

به گفته وی در بخش روستایی، اتمام گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان و روستای خرم آباد و در بخش شهری تقویت و بازنگری در شبکه‌های گازرسانی را از دیگر طرح‌های توسعه‌ای و در دست اقدام این شرکت است.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب