منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

کسب رتبه سوم شرکت گاز استان قم در تعداد برنامه ملاقات های مردمی در سه ماهه سوم ۱۳۹۸

شرکت گاز استان قم در ارزیابی های انجام شده با ۱۱ جلسه ملاقات مردمی و ۶۶ ملاقات شونده، رتبه سوم را پس از استان‌های تهران و گیلان در تعداد برنامه اجرا شده ملاقات مردمی در سه ماهه سوم ۱۳۹۸ را به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، با تأییدات خداوند متعال و با زحمات و تلاش های کلیه همکاران محترم این شرکت، در ارزیابی صورت گرفته توسط حوزه ریاست محترم جمهوری در خصوص عملکرد مدیران عامل شرکت های گاز استانی، شرکت گاز استان قم موفق به کسب عنوان سومین استان برتر کشور در بخش تعداد برنامه اجرا شده ملاقات مردمی شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم ضمن تشکر از تلاش ها و دلسوزی همه کارکنان این شرکت در رفع مشکلات مراجعین، گفت: با توجه به تأکیدات رییس جمهور مبنی بر تسریع در رسیدگی بدون واسطه به مطالبات مردمی، نهادینه کردن فرهنگ خدمت رسانی، ملاقات مردمی و روحیه مسئولیت پذیری مدیران دستگاه های دولتی و در راستای اجرای نظارت بر اجرای بخشنامه های ابلاغی از سوی رییس جمهور، هیات دولت، استانداران و منشور حقوق شهروندی و نظامنامه مدیریت ارتباط مردمی در بستر سامد در حوزه برگزاری دیدار چهره به چهره مدیران دستگاه های اجرایی استان ها با مردم در یک زمان و مکان مشخص گزارش عملکرد مدیران شرکت های گاز سراسر کشور در سه ماه سوم سال ۹۸ مورد بررسی و مداقه قرار گرفت.

علیرضا نصیری اعلام کرد: مطالبات مردم در چند بخش اقدام مثبت، مشاوره و راهنمایی، بایگانی و در دست اقدام مورد بررسی و توجه قرار می گیرد و در این دیدارها سعی می شود خدمت رسانی بیشتری به مردم انجام شود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب