منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازسازی ناوگان عملیاتی شرکت گاز استان قم

مدیر بهره‌برداری شرکت گاز استان قم با تأکید بر بازسازی ناوگان عملیاتی این شرکت گفت: هر ساله باید اقدامات لازم در این زمینه انجام شده و نقاط قوت و ضعف در این بخش ارزیابی و بررسی شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علی پاکدامن مقدم از ارتقاء ریموک‌های این شرکت به کانتینر خبر داد و افزود: در طرح بازسازی ناوگان‌های این شرکت، ریموک تبدیل به یک دستگاه کانتینر شده است که قابل حمل و نقل توسط کامیون، خاور و جرثقیل در شرایط کاملاً ایمن جهت اعزام به سایر استان‌ها می‌باشد. ایشان بیان کرد: استان قم به عنوان معین بحران تهران و استان‌های همجوار می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: در جلسات اخیر کمیته بحران، رئیس واحد HSE به ناایمن بودن ریموک‌ها در جاده برای انتقال و جابجایی به استان‌های معین هنگام مأموریت‌ها در زمان بحران اشاره کرده بود.

وی با اشاره به بحث و بررسی‌های انجام شده در خصوص خرید کامیون مجهز به کانتینر، افزود: در این راستا با توجه به توصیه‌ها و دستورالعمل‌های ارسالی از وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران مبنی بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، همکاران ما در واحد حمل و نقل جهت اقدامی زودبازده پیشنهاداتی مبنی بر تغییر در ساختار یکی از ریموک‌ها ارائه نمودند.

وی اظهار داشت: طی بررسی در واحد بهره‌برداری و کسب اجازه و رهنمود از مدیرعامل شرکت گاز استان، طرح مورد نظر (ارتقاء ریموک به کانتینر) با هزینه‌ای در حدود ۶۵ میلیون ریال به انجام رسید.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب