منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، طی مراسمی روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۶/۴ همزمان با هفته دولت، با حضور استاندار و فرماندار محترم قم، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت گاز استان قم و جمعی از مدیران ارشد این شرکت و اهالی محترم قاهان، گازرسانی به ۲۱ روستای دهستان قاهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در ابتدای این مراسم فرماندار محترم قم گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین بیشتر خدمات نظام اسلامی و مسیر حرکت ملت و مسئولین در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است. حیدری با اشاره به اینکه انجام طرح گازرسانی به دهستان قاهان مشکلات فراوانی پیش رو داشته بیان کرد: در ابتدا برای مردم شریف این دهستان، تحقق کامل این پروژه یک رؤیا بوده ولی با تلاش بی شائبه شرکت گاز استان قم، این رؤیا به واقعیت تبدیل گردید.

در ادامه مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بخش دستجرد و خصوصاً دهستان قاهان هفته دولت را فرصتی برای خدمت رسانی به مردم عنوان کرد و اذعان داشت: صنعت گاز، محور توسعه در کشور می باشد و از مشخصه های توسعه، گازرسانی به شهرها و خصوصاً روستاها است.

وی اذعان داشت: قبل از انقلاب اسلامی، بخش عمده‌ای از گاز به کشور شوروی (سابق) صادر و مقدار محدودی از شهرهای در مسیر از این نعمت بهره‌مند بودند و اکثر مناطق شهری و روستایی از گاز بی‌بهره بوده‌اند و این در حالی است که پس از انقلاب به برکت خون شهدا اکنون تمام شهرها و روستاهای استان قم از این نعمت بهره‌مند هستند.

وی افزود: در حال حاضر ۶ شهر و ۱۶۱ روستای استان قم از نعمت گاز بهره مند هستند. او اظهار داشت: در این پروژه ۵ ایستگاه تقلیل فشار و ۱ ایستگاه CGS ایجاد شد. نصیری خاطر نشان کرد: ۱۴۴ کیلومتر در این طرح شبکه‌گذاری و ۲۱ روستا گازدار شده و ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه گردیده است. او در ادامه سخنان خود به مشکلات فراوان اجرای گازرسانی به این دهستان از جمله کوهستانی بودن و وجود رودخانه‌ها و مسیرهای سنگی اشاره کرد. ایشان تصریح کرد: ۱۰۰ درصد جامعه شهری و ۹۹ درصد جامعه روستایی استان قم از نعمت ارزشمند گاز برخوردار هستند و افزود استان قم اولین استان سبز کشور است. وی در پایان سخنان خود یادآور شد: مصادف شدن این افتتاحیه با ایام محرم و هفته دولت بسیار ارزشمند است و سرشار از برکت خواهد بود.

در ادامه جلسه دکتر امیرآبادی نماینده محترم مجلس گفت: بهره‌مندی از گاز حق مسلم مردم می‌باشد. امیرآبادی تأکید داشت: یکی از شعارهای جمهوری اسلامی ایران محرومیت زدایی است و با انجام این پروژه توسط شرکت گاز قم، ثابت گردید که این یک شعار نیست و واقعیت است.

در پایان دکتر سرمست استاندار محترم قم بیان کرد: دهستان قاهان جزء مناطقی است که مناسب جهش تولید می‌باشد و امر گازرسانی به این منطقه را زیرساخت مناسبی به منظور این جهش ها عنوان کرد. وی در ادامه از همه افرادی که از گذشته تاکنون برای شروع این پروژه اقدام نموده‌اند و سبب به نتیجه رسیدن این طرح گشته‌اند و به خصوص از تلاش‌های فراوان شرکت گاز استان قم تشکر و قدردانی نمود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب