منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

شرکت گاز استان قم، شایسته تقدیر در جشنواره شهید رجایی استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، جشنواره شهید رجایی با هدف معرفی مدیران، دستگاه های اجرایی و کارمندان نمونه استان و به منظور ارج نهادن و تکریم خدمات صادقانه و مؤثر در نظام جمهوری اسلامی با حضور دکتر سرمست استاندار محترم قم و حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری نماینده و ریاست محترم کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و آقای دکتر امیرآبادی نماینده و هیئت رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

استاندار قم و رئیس ستاد برگزاری جشنواره شهید رجایی، بر اساس نتایج فرایند ارزیابی عملکرد، طی پیامی شرکت گاز استان را شایسته تقدیر دانست. متن این پیام بدین شرح است:

جناب آقای نصیری

مدیرعامل محترم شرکت گاز استان

سلام علیکم

«ارزیابی عملکرد» به عنوان رکن اساسی از نظام مدیریت و مکانیزم مؤثری برای تشویق و تقویت انگیزه‌ها و تلاش برای اصلاح، بهبود و ارتقاء خدمات دستگاه‌های اجرایی است.

اینک که شرکت گاز استان با سرلوحه قرار دادن سیاست‌ها و برنامه‌های بالادستی نظام اداری و بر اساس نتایج فرایند ارزیابی عملکرد به عنوان دستگاه شایسته تقدیر در سال ۱۳۹۸ شناخته شده است، با افتخار و عرض تبریک و به پاس قدردانی از زحمات جنابعالی و همکاران محترم این لوح تقدیم شما می‌شود.

امید است در طریق ارزشمند و پر فضیلت خدمتگزاری به مردم، با تأسی به شهیدان رجایی و باهنر و در چارچوب آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و مؤید باشید.

بهرام سرمست

استاندار و رئیس ستاد برگزاری جشنواره شهید رجایی استان قم

 

در راستای این پیام، علیرضا نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان قم از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه معاونت محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران جناب آقای مهندس تربتی و مدیریت محترم گازرسانی جناب آقای مهندس مشایخی و همه مدیران محترم عامل شرکت های گاز استانی و همه همکاران محترم در شرکت گاز استان قم که نهایت همکاری و مساعدت را در اجرای وظایف سازمانی این شرکت مبذول فرمودند تشکر و قدردانی نمود و از خداوند منان برای آنان آرزوی صحت و سلامتی را خواستار شد.

 روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب